Cyrene Shea Butter & Orange El Kremi

Merhaba arkadaşlar, kış ayları ile beraber kuruyan ve çatlayan el sorunumuz da baş gösterdi. Ben de elleri çok kuruyan biriyim. Özellikle bulaşık falan yıkarsam ellerim adeta rendeye dönüşüyor. Yine de el kremi çok bitiren biri değilim. Çünkü el kreminin elde bıraktığı kremsilik hoşuma gitmiyor. Bu günde sizlere Cyrene El kremini yorumlayacağım.

Cyrene Shea Butter & Orange El Kremi bana sürpriz Cyrene kutusundan çıkmıştı. Şu an piyasa fiyatı 100 ml için 53 Tl ama sık sık zamlar geldiğine göre her an da değişebilir. 🙂

Cyrene  El Kremi
Cyrene Shea Butter & Orange El Kremi

İçerisinde Afrika kökenli Shea Butter varmış. Ve portakal kokuyor. Kokusunu pek de sevmedim. Yapısı ise bie hayli ince. Zor emilmiyor. Pek çok el kreminden daha az yoğun. Azıcık bir ürün tüm ellerime ve dirseklerime yetmiyor. Günlük hafif bir krem ama ambalajı nedeni ile çantaya atmaya uygun değil. Gece yatarken kullanmak için, ayna önü için iyi ama geceleri daha yoğun krem sürüp yatmak daha hoşuma gidiyor. Ellerinizde çatlaklar varsa ve çok kuruysa zannımca sizi tatmin etmeyecektir. Ama çok sık el kremi kullanan ve nispeten daha kaliteli bir içerik arıyorsanız tercih edebilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 1045 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir