Cyrene Shea Butter & Orange El Kremi

Merhaba arkadaşlar, kış ayları ile beraber kuruyan ve çatlayan el sorunumuz da baş gösterdi. Ben de elleri çok kuruyan biriyim. Özellikle bulaşık falan yıkarsam ellerim adeta rendeye dönüşüyor. Yine de el kremi çok bitiren biri değilim. Çünkü el kreminin elde bıraktığı kremsilik hoşuma gitmiyor. Bu günde sizlere Cyrene El kremini yorumlayacağım.

Cyrene Shea Butter & Orange El Kremi bana sürpriz Cyrene kutusundan çıkmıştı. Şu an piyasa fiyatı 100 ml için 53 Tl ama sık sık zamlar geldiğine göre her an da değişebilir. 🙂

Cyrene  El Kremi
Cyrene Shea Butter & Orange El Kremi

İçerisinde Afrika kökenli Shea Butter varmış. Ve portakal kokuyor. Kokusunu pek de sevmedim. Yapısı ise bie hayli ince. Zor emilmiyor. Pek çok el kreminden daha az yoğun. Azıcık bir ürün tüm ellerime ve dirseklerime yetmiyor. Günlük hafif bir krem ama ambalajı nedeni ile çantaya atmaya uygun değil. Gece yatarken kullanmak için, ayna önü için iyi ama geceleri daha yoğun krem sürüp yatmak daha hoşuma gidiyor. Ellerinizde çatlaklar varsa ve çok kuruysa zannımca sizi tatmin etmeyecektir. Ama çok sık el kremi kullanan ve nispeten daha kaliteli bir içerik arıyorsanız tercih edebilirsiniz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1037 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com