Dalan d’Olive Yoğun Bakım Kremi..

Bana göre gerçekten kısa süren bir yazı geride bıraktık, sonbahar ve ardından da kış geldi bile. Yaz aylarında kullandığımız hafif yapılı kremler de havanın soğuması ile birlikte yerini daha yoğun yapılı kremlere bırakıyor yavaş yavaş.

dalan
Dalan d’Olive intensive cream

Onlardan biri de bir Türk markası olan Dalan Kozmetik‘in el ve vücut için zeytinyağı içeren yoğun bakım kremi, ben de havaların soğuması ile çanta ve masa üstü kremlerimin yerine bu kremi koydum.

dalan
Dalan d’Olive intensive cream

Minik 20 ml.’lik bir krem ama o kadar yoğun ki 6 ayda zor bitecek gibi görünüyor.

 

dalan
Dalan d’Olive intensive cream

Ağzı folyo ile kapalıydı ilk açılışta tabi çekmeyi unutmuşum ama açılmadan saklama süresi epey uzun, açıldıktan sonra ise 12 ay. Zaten bir kış boyunca kullanılıp bitirilebilecek bir krem.

dalan
Dalan d’Olive intensive cream

 Oldukça yoğun demiştim, emilmesi biraz uzun sürüyor ama yapış yapış bir hissi yok yine de varlığını bir süre hissedeceksiniz. Ayrıca kokusu çok ağır bir zeytinyağlı krem kokusu, bana bile ilk bir kaç kullanımda ağır geldi, sonra alışmaya başladım. Gece yatarken sürmek aslında mantıklı ama kokunun geçmesi için bir süre bekleyebilecekseniz ancak. Gün içinde ilgi zaten dağıldığından kokuya çok takılma fırsatım olmadı.  Yine de koku konusunda hassas kişilerin koklayarak, deneyerek almasında fayda var.

Onun dışında yoğun nem gereken el-ayak-topuk-diz-dirsek gibi yerleri çok güzel besleyip nemlendiriyor. Elleriniz ilk kullanımdan sonra bile pamuk gibi oluyor. Bu nedenle gülü seven kokusuna katlanacak diyorum. ürün bütün marketlerde uygun fiyatlı olarak bulunabiliyor.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 2264 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

One thought on “Dalan d’Olive Yoğun Bakım Kremi..

  1. Merhaba,

    bende son zamanlarda krem hakkinda güzel seyler duyuyorum ve denemeye karar kildim.

    Ayrica blogumda’ da bazi ürünlerinin incelemelerini paylastim, ilgilenenleri beklerim.

    Siteyi takibe aldim ve bana da beklerim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir