Dax Sulphur Tırnak Bakım Kremi..

Dax Sulphur Tırnak Bakım Kremi

Dax Sulphur bir ara bloggerlar arasında ciddi ciddi meşhur olmuştu. Özellikle tırnak bakımı konusundaki becerisi öve öve bitirilemedi. Ben de o zaman baya bir aramış acak bulamamıştım. Daha sonra elinde fazla olan bir blogger arkadaşım bana yolladı. Aslında bu ürünü tırnak bakım rutinim başlığında tanıtmıştım. Ancak bir kere de burada bahsetmek istiyorum.

Ürün hem cildin kuru bölgelerinde, yani diz, dirsek, topuk gibi yerlerde, hem de tırnak diplerinde ister günlük ister manikürden sonra kullanılabiliyor.

Dax Sulphur
Dax Sulphur

Kıvamı tamamen vazelin gibi, çok yoğun çok çok az kullanmak ve iyice yedirmek gerekiyor. Zaten gramajı fazla olduğu için bir de az kullanılınca iyice bereketli oluyor. Ürünü her işiniz bittikten sonra sürüp bir süre yedirip iyice emilsin diye bekletmeniz gerekiyor. Özellikle dirsek ve topuklara sürüp yattığım zaman sabah yumuşacık olduklarını görüyorum. Ama tabi yatak biraz batabilir o ayrı.

Dax Sulphur
Dax Sulphur

Yoğunluğunu buradan da görebilirsiniz.

Dax ürünleri kendi sitelerinde verdikleri satış noktalarından bulunabilir. Bunun dışında 

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 23 Ortalama: 2.2]
Toplam Ziyaret: 6548 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: