Dax Supergro İleri Derecede Saç Bakım Yağı

dax_oil

Herkese Merhaba..
  
Saç bakımının önemini geçtiğimiz günlerde saçıma ombre yaptırdıktan sonra bir kez daha anlamış bulunuyorum. Saçımın süpürge olduğu bu günlerde A&G Kozmetik tarafından üretilen hepimizin yakınen bildiği, Dax markalı Supergro ileri derecede saç bakım yağı imdadıma yetişti. Tamamen organik yağlardan oluşan bu ürünün içinde bakalım neler var?

-Jojoba yağı

-Hindistan cevizi yağı

-Çay ve papatya özü

-Badem,fıstık ve susam yağı

-Aloe Vera ve mineraller

-Avokado ve buğday özü

Bu zengin içerikler sayesinde saç derisi ve telleri tedavi edilerek sağlıklı ve hızlı uzama işlemi gerçekleşiyor.

 
Nasıl kullanıyoruz? Saçlarımızı yıkamadan 1 saat önce ürünü saç derisine sürerek masaj yapıyoruz. Saç derisine teması yeterli oluyor. Fakat, yoğun organik özlü olmasından ötürü 1 saatten fazla kalması önerilmiyor. Yani, geceden süreyim, sabaha yıkarım gibi bir şey yapamıyoruz 🙂

Sürdükten bir süre sonra karıncalanma hissi duyabilirsiniz, korkmayın. Hücreleri canlandırmasından kaynaklanıyor.Saçlarda oldukça yoğun nemlendirme özelliğine sahip. 

Ürün 56 gramlık ambalajda ve sadece kozmetikçilerde değil, birçok online satış sitesinde bulabilirsiniz.  Fiyatı 15 tl civarında ve ben oldukça memnun kaldım.  Daha büyüğünü isterseniz 199 gramlık olanlarda var. Onların fiyatları da 30 tl civarlarında.

Bu doğal ürünü tavsiye ediyorum.

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.7]

Toplam Ziyaret: 8400 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 16 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/