Dekorasyonuza Yeni Bir Renk Verin

Merhaba,

Evimiz bizim mutluluk kaynağımız. Dekorasyonun kişiliğimizi yansıttığını söylerler. Ancak bazen evimizi istediğimiz gibi döşemek maddi nedenler yüzünden çok mümkün olmuyor. Bu nedenle bu hafta sizlere uygun fiyata duvarlarınızı renklendirecek kanvas tablo önerilerim olacak. 

Taksim Tramway Tablo

Uygun fiyata, güvenilir alışveriş yaparak tabloda.com’da zevkinize uygun kanvas tablolar bulma şansınız var. Sitede yer alan seçeneklerden dekoratif tablolar, manzara tablolar, sanatsal tablolar, parçalı tablolar içinden birini tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz kendin tasarla bölümünden fotoğraflarınızı da kanvas tabloya dönüştürebiliyorsunuz. Hazır tablolardan seçtiğinizde her tabloya uygun boyutlarda zaten sistem size önerilerini sunuyor ve ekranda nasıl göründüğünü izleyebiliyorsunuz.

Eğer seçeneğiniz kendin tasarla tablolardan olursa onu da ekranda görmeniz mümkün. 

Tabloların üretimde kullanılan makina ve mürekkepler HP markasıymış ve 100 yıl solmama garantisi veriyorlar. Siyah, beyaz, kahve, altın ve gümüş renklerinden birini tercih ederek tablonuza çerçeve eklemeniz mümkün. 

Çerçeveli Kanvas Tablo

Peki siteyi nasıl kullanıyoruz derseniz o da şöyle;

Beğendiğiniz resmi seçtikten sonra, sepete ekle dediğinizde, seçiminizi gösteren ve adres bilgilerinizi girmenizi isteyen yeni bir ekran açılıyor. 

Adres bilgilerinizden sonra kredi kartı ile ödeyecekseniz kredi kartı bilgilerinizi giriyorsunuz ya da Havale/ Eft yöntemini seçiyorsunuz. Kredi kartında bankanıza özel farklı taksitlendirme seçenekleri var. havale/Eft yöntemini seçtiğinizde %5 daha indirimli alabiliyorsunuz. 

Sevgililer günü yaklaştığından tüm tablolarda şu an %20 indirim mevcut. Hediye olarak değerlendirilebilir diye düşünüyorum 🙂 Siz ne dersiniz?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1532 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com