Deotak Deodorant Cream

Mutlu haftalar 🙂 Yaz mevsimi geldiğini tam anlamıyla belli etti. Havadaki nem oranı iyice artmaya başlamasıyla nefes alamaz olduk. Bu yapış yapış hava da ağır kokulu parfümler maalesef ki kullanılmıyor. Deodorantlar ya da benim en sevdiğim deodorant kremler bu havanın kurtarıcısı. Deotak Deodorant Cream tam aranan ürün.

Deotak Deodorant Cream
Deotak Deodorant Cream

Suya karşı olan bu ürün tek bir kullanım sonucu size 7 gün süren bir ferahlık vaat ediyor. Kremsi yapısı olan bu ürünü fındık kadar uygulamanız yeterli, zaten cilt direk emiyor ve kıyafetlere bulaşma sorunu oluşmuyor. Ürünün en iyi yanı deodorantlara göre çok az kimyasal içeriyor oluşu.

Deotak Deodorant Cream
Deotak Deodorant Cream

Unisex bir ürün olması da işin bir diğer artısı. Paraben içermeyen bu ürün maalesef bende 7 gün gibi bir etki göstermedi sadece gün içerisinde terleme oranımda azalma olmaya başladı. Zaten bu havalarda her gün duş aldığımızı düşürsek ben etkisini pek göremedim.

Deotak Deodorant Cream
Deotak Deodorant Cream

Çok uzun süreli kullanımlarda ter miktarını azalttığı söyleniyor. Daha önceleri sadece eczanelerde satılan bu marka artık pek çok kozmetikçide bulunuyor. Fiyatları 8-9 TL civarı.

İyi haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 829 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/