Deotak Deodorant Cream

Mutlu haftalar 🙂 Yaz mevsimi geldiğini tam anlamıyla belli etti. Havadaki nem oranı iyice artmaya başlamasıyla nefes alamaz olduk. Bu yapış yapış hava da ağır kokulu parfümler maalesef ki kullanılmıyor. Deodorantlar ya da benim en sevdiğim deodorant kremler bu havanın kurtarıcısı. Deotak Deodorant Cream tam aranan ürün.

Deotak Deodorant Cream
Deotak Deodorant Cream

Suya karşı olan bu ürün tek bir kullanım sonucu size 7 gün süren bir ferahlık vaat ediyor. Kremsi yapısı olan bu ürünü fındık kadar uygulamanız yeterli, zaten cilt direk emiyor ve kıyafetlere bulaşma sorunu oluşmuyor. Ürünün en iyi yanı deodorantlara göre çok az kimyasal içeriyor oluşu.

Deotak Deodorant Cream
Deotak Deodorant Cream

Unisex bir ürün olması da işin bir diğer artısı. Paraben içermeyen bu ürün maalesef bende 7 gün gibi bir etki göstermedi sadece gün içerisinde terleme oranımda azalma olmaya başladı. Zaten bu havalarda her gün duş aldığımızı düşürsek ben etkisini pek göremedim.

Deotak Deodorant Cream
Deotak Deodorant Cream

Çok uzun süreli kullanımlarda ter miktarını azalttığı söyleniyor. Daha önceleri sadece eczanelerde satılan bu marka artık pek çok kozmetikçide bulunuyor. Fiyatları 8-9 TL civarı.

İyi haftalar

Toplam Ziyaret: 973 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir