Deracine Yoğun Nemlendirici Krem Bionem

Merhaba herkese

Bugün sizlere Deracine yoğun nemlendirici krem hakkındaki görüşlerimi anlatacağım.

Ellerim aşırı kuru ve havaların soğuk olması ve yaşadığım şehrin ayazının bol olması  ellerimin çatlamasını hızlandırıyor. Bu yüzden de sürekli krem sürüyorum ve hep ellerimi daha iyi nemlendiren krem arayışına giriyorum. Daha önceki yazılarımda da belirtmiştim bazı kriterlerim var;

Öncelikle güzel kokması ki en önemli madde bu bana göre 🙂 sonra ellerimde yapışkan bir his bırakmaması çünkü günlük hayatımda çok sık el yıkıyorum ve ellerim yapış yapış olunca hiç bir şeyi tutamıyorum ,elleyemiyorum. Sonrasında iyi nemlendirmesi alerji v.s. yapmaması gerekiyor.

deracine-yogun-nemlendirici-krem-bionem
Deracine Yoğun Nemlendirici Krem Bionem

Deracine kutusunun üzerinde yazılanlara göre, bitkilerin insan vücuduna yararlı ve güzelliğe katkıda bulunan özlerinden özenle seçilerek hazırlanan Deracine Bionem cildin beslenmesi ve nemli kalması için gerekli tüm aktif maddeleri bünyesinde barındırır. Bionem doğanın armağanı bitkilerden gelen vitaminler,mineraller ,antioksidanlar ile cildin nem tutma kapasitesini artırır, nemi cilde depolar ve hapseder. Aşırı kuruluk, pullanma, çatlak ve enfeksiyon gibi cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.

Deracine Bionemin sırrı ; Panthenol (provitamin B5), Zeytinyağı, Kayısı çekirdeği yağı, Tatlı badem yağı, Soya Yağı, Allantoin(tahriş azaltıcı ) ve Hidrolize Süt Proteini. 

İlk Uygulandığı anda %60, 1 Saat Sonra   %90 ve  24 Saat sonra   %97.6 oranında cilt nemliliğinin arttığı kanıtlanmış.Ayrıca katılımcıların %100 ünde uzun süreli kullanımda cilt elastikiyetinde artış sağlanmış. 

deracine-yogun-nemlendirici-krem-bionem
Deracine Yoğun Nemlendirici Krem Bionem

GELELİM BENİM YORUMLARIMA;

Öncelikle kokusunu sevdim rahatsız etmedi. Sürdüğümde fazla akışkan hatta birazcık cıvık geldi ; ellerim bunu nasıl emecek diye bile düşündüm. Sürdükten sonra  1-2 dakika boyunca ellerim kaygan oldu ama yaklaşık 5 dakika sonra gerçekten güzel bir nemlendirici olduğunu düşündüm çünkü ellerimi yumuşacık yaptı. İlk izlenimlerim güzel yani. Henüz 1 ay olmadı kullanmaya başlayalı tedavi edici özelliği var mı bilmiyorum ama kısa vadede ben beğendim. Ürün Biota tarafından üretilmiş. 

Bir başka yazıda tekrar görüşmek üzere.

 

Toplam Ziyaret: 2165 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir