DermaDerm Cilt Beyazlatıcı Krem

dermaderm

DermaDerm Cilt Beyazlatıcı Krem

Selamlar

Tatilden döndük lekelendik, şimdi de bu lekeleri nasıl yok ederiz arayışına girdik.  Aslında uzmanlar leke problemine karşı ürün kullanmaya ekim ayı civarı başlamayı öneriyorlar ama ben geceleri biraz kullanmaya başladım.

Kullandığım krem Dermaderm cilt beyazlatıcı krem. Ben gecesini aldım ama gündüzü de var. Aktardan 20 tl’ye aldım. Çok ucuz olduğunu düşünmüştüm ama bazen çok daha pahalı kremlerden fazla işe yaradıkları oluyor.

Kremin üzerinde lekelerin üzerine sürün yazıyor. Çünkü biraz yanma hissi veriyor. Yatmadan önce temiz cilde sürüp yatıyorsunuz. Ben memnun kaldım bu üründen. Lekelerde epey bir açılma sağladı.

DermaDerm Krem
DermaDerm Cilt Beyazlatıcı Krem

Bitkisel bir ürün olduğu için de tercih ettim. İçinde lekelere karşı bitki özleri var. Genel olarak cilt rengini açmak için de kullanılıyormuş ama ben bir kere denedim yanma hissi beni rahatsız etti. Şimdi sadece lekelere sürüyorum.

Düzenli kullanmıyorum şimdilik ama ekimde düzenli kullanmaya başlayacağım. Çünkü bu konuyla ilgili okuduklarıma göre güneş hala çok etkiliyken leke kremleri daha da lekelenmeye sebep olabilirmiş. Dikkatli olmakta fayda var 🙂

Dilerseniz Dermaderm  internet sitesinden  satın alabilirsiniz.

Şimdilik hoşçakalın……

 

Editörün Notu : “Bu sitede yayınlanan ürün ve hizmet deneyimleri ile ilgili verilen bilgiler, yazarlarımızın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Kişilerin cilt tipleri ve fiziksel özellikleri birbirinden farklı olduğu için, ürünler her kişide farklı sonuçlara neden olabilir. Ürün içeriğindeki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa ya da olabileceğini düşünüyorsanız, kullanmadan önce lütfen,  eczacınıza ya da doktorunuza danışın. Oluşabilecek memnuniyetsizliklerden dolayı sitemiz ve yazarlarımız sorumlu değildir. ”

Toplam Ziyaret: 14391 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 52 Ortalama: 2.8]

3 thoughts on “DermaDerm Cilt Beyazlatıcı Krem

  1. Merhaba. Aynısından bugün aldım aktardan 20 TL’ye. Gece kremi. Az önce denedim iki dakika içinde yanma ve kızarıklıklar oluştu yüzümde korkudan yıkadım sanırım boşuna aldım sizde de kızarıklık sızlama sivilce gibi atma Vs oluyor mu ?

    1. Leke kremlerinde bende yanma hissini yaşıyorum. Sanırım sizin cildinizde benimki gibi hassas. Maalesef bende bir süre sonra kullanmayı bıraktım. İlk başlarda iyiydi ama zamanla yanma hissi arttı. Herkeste böyle olmuyor, hassas ciltlerde oluyor ve maalesef boşuna almışsın diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir