DermaDerm Cilt Beyazlatıcı Krem

dermaderm

DermaDerm Cilt Beyazlatıcı Krem

Selamlar

Tatilden döndük lekelendik, şimdi de bu lekeleri nasıl yok ederiz arayışına girdik.  Aslında uzmanlar leke problemine karşı ürün kullanmaya ekim ayı civarı başlamayı öneriyorlar ama ben geceleri biraz kullanmaya başladım.

Kullandığım krem Dermaderm cilt beyazlatıcı krem. Ben gecesini aldım ama gündüzü de var. Aktardan 20 tl’ye aldım. Çok ucuz olduğunu düşünmüştüm ama bazen çok daha pahalı kremlerden fazla işe yaradıkları oluyor.

Kremin üzerinde lekelerin üzerine sürün yazıyor. Çünkü biraz yanma hissi veriyor. Yatmadan önce temiz cilde sürüp yatıyorsunuz. Ben memnun kaldım bu üründen. Lekelerde epey bir açılma sağladı.

DermaDerm Krem
DermaDerm Cilt Beyazlatıcı Krem

Bitkisel bir ürün olduğu için de tercih ettim. İçinde lekelere karşı bitki özleri var. Genel olarak cilt rengini açmak için de kullanılıyormuş ama ben bir kere denedim yanma hissi beni rahatsız etti. Şimdi sadece lekelere sürüyorum.

Düzenli kullanmıyorum şimdilik ama ekimde düzenli kullanmaya başlayacağım. Çünkü bu konuyla ilgili okuduklarıma göre güneş hala çok etkiliyken leke kremleri daha da lekelenmeye sebep olabilirmiş. Dikkatli olmakta fayda var 🙂

Dilerseniz Dermaderm  internet sitesinden  satın alabilirsiniz.

Şimdilik hoşçakalın……

 

Editörün Notu : “Bu sitede yayınlanan ürün ve hizmet deneyimleri ile ilgili verilen bilgiler, yazarlarımızın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Kişilerin cilt tipleri ve fiziksel özellikleri birbirinden farklı olduğu için, ürünler her kişide farklı sonuçlara neden olabilir. Ürün içeriğindeki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa ya da olabileceğini düşünüyorsanız, kullanmadan önce lütfen,  eczacınıza ya da doktorunuza danışın. Oluşabilecek memnuniyetsizliklerden dolayı sitemiz ve yazarlarımız sorumlu değildir. ”

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 46 Ortalama: 2.8]

Toplam Ziyaret: 11792 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 3 yorum “”

  1. Merhaba. Aynısından bugün aldım aktardan 20 TL’ye. Gece kremi. Az önce denedim iki dakika içinde yanma ve kızarıklıklar oluştu yüzümde korkudan yıkadım sanırım boşuna aldım sizde de kızarıklık sızlama sivilce gibi atma Vs oluyor mu ?

    1. Leke kremlerinde bende yanma hissini yaşıyorum. Sanırım sizin cildinizde benimki gibi hassas. Maalesef bende bir süre sonra kullanmayı bıraktım. İlk başlarda iyiydi ama zamanla yanma hissi arttı. Herkeste böyle olmuyor, hassas ciltlerde oluyor ve maalesef boşuna almışsın diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/