DermoCare Vücut Losyonu

DermoCare Vücut Losyonu

DermoCare Vücut Losyonu

Musmutlu bir hafta yasamaniz dileğiyle herkese Merhaba:)

Şu sıralar en büyük sorunumu sorsalar cildimin eski haline göre kuru olması derim. Bunun sebebide fazla güneş, fazla su kaybı olsa gerek. . Yazın gelmesi ile etek sezonunu açtık ama kuru ve yıpranmıs bir ten hiçbir kadının hoşuma gitmez. 

DermoCare Vücut Losyonu
DermoCare Vücut Losyonu

Rahat rahat yazı yaşayabilelim diye Dermocare muazzam bir vücut losyonu ile sorunlarımızı hallediyor. Cildimizi yeniden yapılandırıcı aynı zamanda içerdiği Shea yağı ile zamana karşı koyan besleyici bir losyon . Birden fazla çeşidi var; Narlı,Kayısılı,Zeytinyağı özlü. Tabii ki hepsi cilt tipinize göre belirlenmis. Ben aşırı kuru, hassas ciltler için olan narlı losyonu kullanıyorum.

DermoCare Vücut Losyonu
DermoCare Vücut Losyonu

Güçlü bir antioksidan olduğu bilinen nar aynı zamanda A ve E Vitamini de içeriyor. Bu ürünü kullanışımın en önemli sebepleri paraben, fenoksietanol ve renklendirici içermeyişi. Kullanımıda çok basit. Duştan sonra vücudunuza masaj yaparak uygulamanız yeterli. Kullandıktan sonra cildinizde ki yumuşamayı fark edeceksiniz. Fiyatı 17-20 tl arasında değisim gosteriyor. Ama ürünün boyutu büyük olduğu için hemen bitmeyecektir. Yumuşacık, capcanlı bir yaz yaşamak için kullanmanızı tavsiye ediyorum 🙂

İyi haftalarrrrrr…

Toplam Ziyaret: 1608 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir