Dermokil Saç Dökülmesine Karşı Şampuan..

Şampuan benim için çok önemli bir konu, saç uçlarım kuru ve yıpranmış iken saç diplerim çok yağlı ayrıca mevsim geçişlerinde de oldukça yoğun bir dökülme yaşıyorum. O nedenle Dermokil Saç Dökülmesine Karşı Şampuanı kullanmak için tam mevsim geçişi zamanını bekledim. Bir süredir kullandığım Dermokil şampuandan bahsedebilirim artık. Kil ve keratin içeren şampuan her saç tipi için etkilidir deniyor ve özel olarak saç dökülmelerini önlemek için düşünülmüş.

dermokil şampoo
Dermokil Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

İçinde ayrıca antioksidan ve antibakteriyal özellikli kekik özü bulunuyor. Şampuanın kokusuna bayıldım, şekerli sakız gibi kokuyor. Saçlarım kısa olduğu için bu mini boy şampuanlar bana epey bir süre gitti. 2 şampuanı peş peşe kullandım ve kullandığım sürece saç dökülmesi epey bir azaldı, bu konuda vaadini yerine getirdi.

Dermokil Saç Dökülmesine Karşı Şampuan..
Dermokil Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Ancak yıkanırken yumuşakmış gibi durmasına rağmen saçımı taramak için mutlaka bir krem, bir sprey bakım veya maske bir şey istedi. Tek başına saçımın sert durmasına ve şekil almamasına sebep oldu.

Dermokil’in tüm saç tiplerine uygun şampuanından ziyade yağlı saçla için olanını denemek ve o şekilde fikir edinmeyi tercih ederim. Ürünleri CosmoShop, Gratis ya da eczanelerden alabilirsiniz. Ben de yağlı saçlar için olan şampuanını en kısa zamanda alıp deneyeceğim.
Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1487 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 1.2]

One thought on “Dermokil Saç Dökülmesine Karşı Şampuan..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir