Dermokil Sun Cream

Merhabalar

Bugün sizlerle “Bloggerlar Paylaşıyor 1 Yaşında Etkinliği”nde hediye edilen Dermokil güneş kremini paylaşmak istiyorum. Yüksek koruma faktörlü Dermokil Sun Cream.  50 faktörlü olması özellikle hoşuma gitti. Ben öğrendiğimde çok şaşırmıştım. 50 faktörde ki 50 neymiş biliyor musunuz? Koruma süresi. Yani 50 faktör 50 dakika korur demekmiş.

 

Minik bir krem tam çanta boyu ( 25 ml). İlk denediğimde en sevdiğim şey yağlı olmaması ve parlama yapmaması. Çünkü bu parlama sorunu yüzünden ev bir BB Krem ve güneş kremi çöplüğü haline geldi.  O yüzden ben bu kremi çok sevdim. Bazen sadece bu kremi sürüp başka hiçbir şey sürmeden çıkıyorum evden. Sanki pürüzsüz bir his veriyor.

dermokil-gunes-kremi
Dermokil Sun Cream

 

Dermokilshop.com sitesinde şu an bu kremde indirim var. 10,50 TL den 7,50 TL’ye düşmüş. Fiyatı da çok uygun. Ama gramajı fazla olanı almak daha ekonomik olur tabi ki. Dermokil bir Türk Markası. Başarılı markaların Türkiye’den de çıkması beni mutlu ediyor.

Hani reklamlarda “yıka ve çık” diyor ya. Bu kremde sür ve çık bir krem. Benim gibi çok vaktiniz yoksa, pratik şeyleri seviyorsanız “sürün çıkın” . Yani tam benlik bir güneş kremi buldum diyebilirim. Gün içerisinde dışarı çıkacağım zaman tekrar sürüyorum. Az gibi görünüyor ama uzun zamandır kullanıyorum, hala var. Kıvamı yoğun değil. Sürülmesi ve emilimi çok kolay.

Eğer almak isterseniz www.dermokilshop.com ‘dan alabilirsiniz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Toplam Ziyaret: 1012 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/