Dermokil Sun Cream

Merhabalar

Bugün sizlerle “Bloggerlar Paylaşıyor 1 Yaşında Etkinliği”nde hediye edilen Dermokil güneş kremini paylaşmak istiyorum. Yüksek koruma faktörlü Dermokil Sun Cream.  50 faktörlü olması özellikle hoşuma gitti. Ben öğrendiğimde çok şaşırmıştım. 50 faktörde ki 50 neymiş biliyor musunuz? Koruma süresi. Yani 50 faktör 50 dakika korur demekmiş.

 

Minik bir krem tam çanta boyu ( 25 ml). İlk denediğimde en sevdiğim şey yağlı olmaması ve parlama yapmaması. Çünkü bu parlama sorunu yüzünden ev bir BB Krem ve güneş kremi çöplüğü haline geldi.  O yüzden ben bu kremi çok sevdim. Bazen sadece bu kremi sürüp başka hiçbir şey sürmeden çıkıyorum evden. Sanki pürüzsüz bir his veriyor.

dermokil-gunes-kremi
Dermokil Sun Cream

 

Dermokilshop.com sitesinde şu an bu kremde indirim var. 10,50 TL den 7,50 TL’ye düşmüş. Fiyatı da çok uygun. Ama gramajı fazla olanı almak daha ekonomik olur tabi ki. Dermokil bir Türk Markası. Başarılı markaların Türkiye’den de çıkması beni mutlu ediyor.

Hani reklamlarda “yıka ve çık” diyor ya. Bu kremde sür ve çık bir krem. Benim gibi çok vaktiniz yoksa, pratik şeyleri seviyorsanız “sürün çıkın” . Yani tam benlik bir güneş kremi buldum diyebilirim. Gün içerisinde dışarı çıkacağım zaman tekrar sürüyorum. Az gibi görünüyor ama uzun zamandır kullanıyorum, hala var. Kıvamı yoğun değil. Sürülmesi ve emilimi çok kolay.

Eğer almak isterseniz www.dermokilshop.com ‘dan alabilirsiniz.

Toplam Ziyaret: 1149 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir