Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem

Yaz için güneş koruması içeren yüz ürünleri kullanmak çok önemli. Özellikle benim gibi hassas ve açık tenli kişiler mutlaka 50 faktör güneş koruması içeren ürünler kullanması lazım. Aksi takdirde ciltleri güneşten dolayı ciddi zarar görebilir.

 

dermoskin-bb-krem
Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem

Ben deniz kenarında değil, ancak günlük hayatımda hem yaz aylarında hemde soğuk kış aylarında cildimi korumak için Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem kullanıyorum uzun zamandır. Bu BB kremi diğerlerinden ayıran en büyük özelliği, içeriğinde 50 faktör güneş koruması için UVA ve UVB içermesi.

dermoskin-açıklamadermoskin-bb-krem-

İçeriğinde;

VİTAMİN C

VİTAMİN E

VİTAMİN A

HYALURONIC ACID

Bulunuyor.

Parapen, Parafin,SLES ve parfüm içermiyor. Bu da benim gibi hassas ciltler için kullanıma uygunluğunu sağlıyor.

Benim için Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem bir fondöten değil. Onun görevi cilt tonumu eşitlemek, benim yanak ve burun gölgemdeki kızarıklığımı eşitliyor, cildimi en sert güneş ve rüzgardan etkilenmemesi için korumak. Bunu yaparken zararlı kimyasallar içermediği için cildimde bir reaksiyon göstermiyor.

Ben kuru ve hassas ciltliyim. Kuruluk çok ciddi boyutta. Bu yüzden altına mutlaka nemlendirici uyguluyorum. Ancak karma ve yağlı ciltler nemlendirici kullanmadan rahatlıkla kullanabilirler Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem’i.

Şişesi pompalı bir ambalajda, buda kullanım açısından çok büyük kolaylık sağlıyor.

dermoskin
Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem

Yaz için sizde hafif renklendiricek ve cildinizde renk eşitliği sağlayacak bir krem arıyorsanız, benim gibi temiz içerikli olması ve fiyat olarak uygun olmasını istiyorsanız Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem sizinde ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem sadece eczanelerde ve dermokozmetik satan online mağazalarda bulabileceğiniz bir marka.

Dip not olarak, bu tarz renkli kremler isterse 100 koruma faktörü içersin, deniz kenarında kullanılmamasını tavsiye ediyorum. Çünkü orada hem güneş hem deniz veya havuzdan gelen tuz olacağı için içeriklerinden dolayı,cildi korumaya yetersiz kalabilir.

Toplam Ziyaret: 6319 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 41 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir