Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem

Yaz için güneş koruması içeren yüz ürünleri kullanmak çok önemli. Özellikle benim gibi hassas ve açık tenli kişiler mutlaka 50 faktör güneş koruması içeren ürünler kullanması lazım. Aksi takdirde ciltleri güneşten dolayı ciddi zarar görebilir.

 

dermoskin-bb-krem
Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem

Ben deniz kenarında değil, ancak günlük hayatımda hem yaz aylarında hemde soğuk kış aylarında cildimi korumak için Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem kullanıyorum uzun zamandır. Bu BB kremi diğerlerinden ayıran en büyük özelliği, içeriğinde 50 faktör güneş koruması için UVA ve UVB içermesi.

dermoskin-açıklamadermoskin-bb-krem-

İçeriğinde;

VİTAMİN C

VİTAMİN E

VİTAMİN A

HYALURONIC ACID

Bulunuyor.

Parapen, Parafin,SLES ve parfüm içermiyor. Bu da benim gibi hassas ciltler için kullanıma uygunluğunu sağlıyor.

Benim için Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem bir fondöten değil. Onun görevi cilt tonumu eşitlemek, benim yanak ve burun gölgemdeki kızarıklığımı eşitliyor, cildimi en sert güneş ve rüzgardan etkilenmemesi için korumak. Bunu yaparken zararlı kimyasallar içermediği için cildimde bir reaksiyon göstermiyor.

Ben kuru ve hassas ciltliyim. Kuruluk çok ciddi boyutta. Bu yüzden altına mutlaka nemlendirici uyguluyorum. Ancak karma ve yağlı ciltler nemlendirici kullanmadan rahatlıkla kullanabilirler Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem’i.

Şişesi pompalı bir ambalajda, buda kullanım açısından çok büyük kolaylık sağlıyor.

dermoskin
Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem

Yaz için sizde hafif renklendiricek ve cildinizde renk eşitliği sağlayacak bir krem arıyorsanız, benim gibi temiz içerikli olması ve fiyat olarak uygun olmasını istiyorsanız Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem sizinde ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Dermoskin 5i 1 Arada BB Krem sadece eczanelerde ve dermokozmetik satan online mağazalarda bulabileceğiniz bir marka.

Dip not olarak, bu tarz renkli kremler isterse 100 koruma faktörü içersin, deniz kenarında kullanılmamasını tavsiye ediyorum. Çünkü orada hem güneş hem deniz veya havuzdan gelen tuz olacağı için içeriklerinden dolayı,cildi korumaya yetersiz kalabilir.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 34 Ortalama: 2.9]

Toplam Ziyaret: 5323 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSevda Göksel

Yazar Hakkında

(31 yazısı var )

Merhaba,

Ben Sevda. Atopik, dermatit suya bile alerjisi olan hassas ciltli bir bayanım. Saç bakımı denilince gözlerinde yıldızlar beliren, evimde 2 melek kediciğim (zilli ve pörtlek) ile yaşıyorum. Bir bloğum var http://sevdaninzillisi.blogspot.com.tr/ Aslında blogumu açma nedenim, benim gibi hassas ciltlere sahip kişilere önerilen bir ürünün cildimde yaptığı reaksiyondan sonra tedavi sürecimde karar verdim. Her zaman yazdıklarımda tek bir şeyi öneririm. Ben kullandım, ancak sizin cildinizde benim gibi hassassa lütfen iyice okuyun, alerjiniz varsa eğer ona göre alıp almayacağınıza karar verin. Bu platfomda, denediğim ürünler, sevdiklerim,sevmediklerim, belki aralarda gezdiğim sevdiğim yerleri sizlere dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım. Böyle kocaman bir ailenin arasında yer almaktan çok mutluyum.

Web sitesi: