Diadermine Arındırıcı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere son zamanlarda kullandığım bir üründen bahsetmek istedim. Diadermine arındırıcı micellar kusursuz makyaj temizleme suyu bir kozmetik market alışverişim sırasında sepetime denemek için attığım bir üründü. Aslında elimde iki farklı markaya ait temizleme suyum vardı ve memnundum ama internette son zamanlarda bu ürüne denk gelince ve memnun olunduğunu duyunca ben de denemek istedim ama sonuç tam bir hayal kırıklığı oldu.

Ürünün isminde kusursuz makyaj temizleme suyu yazsa da bunun haricinde vaadleri arasında kiri, makyajı, yağı anında emmesi, bu kalıntıları etkin bir şekilde ortadan kaldırması yer alıyor. Ürün bence vasat bir ürün. Benim göz makyajımı anlattığı gibi temizlemediği gibi dudak ürünlerinde de anlattığı vaadlerde başarısız oldu ne yazık ki. Sonrasında benim her zaman kullandığım temizleyici ile temizlemek zorunda kaldım. Belki çift fazlı olmamasından kaynaklıdır ama o zaman bu kadar iddalı vaadlerde bulunmamaları gerek.

Diadermine Arındırıcı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Bir de şunu anlayamadım. Deneyenlerden olumlu yorumlar okumuştum. Yok harika daha güzeline denk gelmedim vs bu da bir garip geldi bana 🙂

Boyutu 400 ml ve bitmek bilmiyor şu an 🙂 Tüm kozmetik marketlerde bu ürüne denk gelebilirsiniz. Haftaya yine sizlerle farklı bir ürünü paylaşacağım. Takipte Kalın 😉 Görüşmek üzere 🙂

Toplam Ziyaret: 1969 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 16 Ortalama: 3]

Yazı ile ilgili 3 yorum “”

  1. Kesinlikle berbat bir ürün. Yüzünüzü suyla yıkayınca yağlılık hissi bırakıyor. Üstelik benim cildimde kabarcıklara sebep oldu. 400ml kutu çöp oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(97 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım. Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/