Diadermine Lift BB Krem

Herkese merhaba,

Ağır makyajlar çöpe hafif makyajlar günyüzüne. Geldi gelecek diyerek sabırsızlıkla beklediğimiz yaz artık geldi. Nem oranının da artmasıyla cildimizde yoğun yapış yapış kozmetik ürünlerini tercih etmeyi bıraktık sanırım. Canlı rujlar biraz allık ve BB krem ile yine müthişsiniz. Anneler günü indirimde aldığım yeni ürün ilk tercileriniz arasına girebilir.

Diadermine Lift BB Krem. Biliyoruz ki fondöten ve BB krem arasında ince bir çizgi var. Bu yüzden bu üründe müthiş bir kapatıcılık beklemek ürüne haksızlık olur. Ama fondötenin yanı sıra da müthiş bir nemlendiriciliği var. Küçücük bir parçası bile kurumuş cildiniz için fayda sağlıyor.

Dıadermıne Lıft BB Krem-ÖNCESİ

Uzun süreli sıkılık için Kolajen Yapılandırıcılar kolajen yoğunluğunu arttırıp sıkılaştırmayı sağlar. Mikro Mineral Pigmentlerle de cilt kusurları gizlenir ve ışıltısını sağlar. Bunları vaat eden ürün ne kadar başarılı?

Dıadermıne Lıft BB Krem-SONRASI

Sıkılaştırmasını incelemek için uzun dönemli bir kullanım gerekiyor. Ama kusurları aklamakta oldukça başarılı. Kremi kullanma amacımız zaten daha doğal bir görünüm elde etmek. Bu yüzden orta seviye de bir krem benim için tercih edilebilir. Yüz de ki damarları ve çok koyu olmayan sivilce kızarıklıklarını yok etmekte başarılı. Cilt ile bütünleşip hafif ıslak bir görünüm bırakıyor. Bu da asında cildin daha canlı durmasını sağlıyor. Bir fındık tanesi boyutunda ki ürün ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ben ürünün açık tonunu kullanıyorum. Ama daha beyaz tenliler için pek uygun olmayabilir. Bu yüzde hitap ettiği kitle biraz azalıyor. Ama cilt renginize uyarsa mutlaka deneyin derim.

Toplam Ziyaret: 1770 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 3]

One thought on “Diadermine Lift BB Krem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir