Diadermine Lift BB Krem

Herkese merhaba,

Ağır makyajlar çöpe hafif makyajlar günyüzüne. Geldi gelecek diyerek sabırsızlıkla beklediğimiz yaz artık geldi. Nem oranının da artmasıyla cildimizde yoğun yapış yapış kozmetik ürünlerini tercih etmeyi bıraktık sanırım. Canlı rujlar biraz allık ve BB krem ile yine müthişsiniz. Anneler günü indirimde aldığım yeni ürün ilk tercileriniz arasına girebilir.

Diadermine Lift BB Krem. Biliyoruz ki fondöten ve BB krem arasında ince bir çizgi var. Bu yüzden bu üründe müthiş bir kapatıcılık beklemek ürüne haksızlık olur. Ama fondötenin yanı sıra da müthiş bir nemlendiriciliği var. Küçücük bir parçası bile kurumuş cildiniz için fayda sağlıyor.

Dıadermıne Lıft BB Krem-ÖNCESİ

Uzun süreli sıkılık için Kolajen Yapılandırıcılar kolajen yoğunluğunu arttırıp sıkılaştırmayı sağlar. Mikro Mineral Pigmentlerle de cilt kusurları gizlenir ve ışıltısını sağlar. Bunları vaat eden ürün ne kadar başarılı?

Dıadermıne Lıft BB Krem-SONRASI

Sıkılaştırmasını incelemek için uzun dönemli bir kullanım gerekiyor. Ama kusurları aklamakta oldukça başarılı. Kremi kullanma amacımız zaten daha doğal bir görünüm elde etmek. Bu yüzden orta seviye de bir krem benim için tercih edilebilir. Yüz de ki damarları ve çok koyu olmayan sivilce kızarıklıklarını yok etmekte başarılı. Cilt ile bütünleşip hafif ıslak bir görünüm bırakıyor. Bu da asında cildin daha canlı durmasını sağlıyor. Bir fındık tanesi boyutunda ki ürün ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ben ürünün açık tonunu kullanıyorum. Ama daha beyaz tenliler için pek uygun olmayabilir. Bu yüzde hitap ettiği kitle biraz azalıyor. Ama cilt renginize uyarsa mutlaka deneyin derim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 1275 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/