Diadermine Strips Purifiants Burun Temizleme Bandı

Merhaba herkese

Bugün sizlere Diadermine markasına ait Diadermine Strips Purifiants Burun Temizleme Bandı deneyimimi anlatacağım.

 

diadermine bant 2
Diadermine Strips Purifiants Burun Temizleme Bandı

Kutu ile satılıyor bir kutuda 6 adet bant var. Ben 25 TL’ ye almıştım. Haftada iki defa kullanılabileceği yazıyor ama ben tahriş olabilir diye haftada 1 kez kullanıyorum.

Kullanımına gelirsek öncelikle burnumuzu ıslatıyoruz ve bandı arkasındaki jelatinden ayırıp burnumuza yapıştırıyoruz. 10-15 dakika bekledikten sonra yavaşça çıkartıyoruz. Diğer bazı ürünlerde olduğu gibi zor çıkma gibi sorunlar çıkartmıyor kuruyunca zaten derinizden kolayca sıyrılıyor. Siyah nokta temizliğini beğendim kokusu da güzel. Tavsiye edeceğim ürünlerden. Ancak siyah noktalarınızın sayısı fazla ya da derinde ise yeterli gelmeyebilir. Bende yoğun siyah nokta olmadığı için bana yeterli geldi. Bir de hangi marka olursa olsun ben genelde banyo sonrası uyguluyorum gözenekler açık olduğu için temizliği daha kolay oluyor hem de gözle görülebilir bir fark yaratıyor.

Siz hangi ürünleri kullanıyorsunuz siyah noktalar için ?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 654 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: