Dior Precious Green Eyeliner Pencil..

Bir zamanlar bana en sevdiğin makyaj-kozmetik markası ne diye sorsalardı tek cevabım olurdu o da Dior. O zaman için bile çok pahalı olan markadan pek çok makyaj ve cilt bakımı ürünüm vardı. O zamanlardan kalan bir üründen bahsedeceğim şimdi. Dior Precious Green Eyeliner Pencil

dioer eye
Dior Precious Green Eyeliner Pencil

Markanın göz ve dudak kalemleri çok başarılıdır hakikaten. Hatta bu kalemlerin kahverenginden 2 tane bitirmiştim. Bu da alt kirpik dibim için kullandığım Precious Green isimli yeşil rengi.

dior eye
Dior Precious Green Eyeliner Pencil

Rengi tam benim sevdiğim gibi zümrüt yeşili ve yapısı yumuşacık ama kalem kendini yemiyor ve sürerken aşırı gitmiyor. Yani kolayca sürülecek kadar yumuşak ama çabucak bitmeyecek kadar da sert. Bu kalemlerin ayrıca kalemtraşları da kendi kutularında özel olarak her kalemle birlikte geliyor.

dioreye
Dior Precious Green Eyeliner Pencil

Renk işte o renk bana bu parayı verdirdi ki kaç sene evvel 80-90 TL. gibi aşırı pahalı bir fiyata almıştım diye hatırlıyorum. Sadece alt kirpik dibime kullandığım ve özel kalemtraşı ile de açtığım için ne çok azaldı, ne yapısı bozuldu ne de o ilk günkü yumuşaklığı gitti. Bu parayı şimdi olsa verir miyim bilmem tabi artık tercihlerim de değişti ama yine  hala severek kullandığım bir kalemdir bu.
Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 514 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir