Dirty Works Body Butter Vücut Kremi..

Kış aylarında yüzümüz ve ellerimiz kadar vücudumuza da bakım uygulamamız gerekiyor. Cilt bakımı denildiğinde umarım sadece yüzünüz aklınıza gelmiyordur çünkü biliyoruz ki cildimiz bir bütün ve her noktasına kadar bakım yapılması gerekiyor. O nedenle özellikle kış aylarında kuruyan koli bacak, ayak gibi bölgelere yoğun nemlendirici, elastikiyet kazandırıcı hatta sıkılaştırıcı kremler uygulamaya dikkat ediyorum. Yaz için biraz fazla gelebilir, yine de cildinizin durumuna bağlı ama benim kış aylarında bakım için en çok kullandığım kremler body butter vücut kremi oluyor genellikle.

body butter vücut kremi

Pek çok markada bu tarz kremleri bulmak mümkün, özellikle TBS markalı olanlar çok seviliyor ama fiyat olarak bakacak olursak daha uygun alternatifler de var tabi. Onlardan biri de Gratis’de bulabileceğiniz Dirty Works markasının body butter kremi.

body butter vücut kremi

Body butter aslen tereyağ gibi vücut sıcaklığı ile yumuşayan ve kolayca emilen kremlere verilen genel bir isim. Bunlar daha yoğun oldukları için daha az miktarlar ile daha yoğun bir nemlendirme vaat ediyorlar. Dirty Works  krem de cildinizde hemen eriyen, kokusu ve nemlendirmesi güzel bir krem.

body butter vücut kremi

 

Yapısı yoğun demiştim, evet oldukça yoğun ama dediğim gibi elinize ve cildinize dokunur dokunmaz erimeye ve cilde yayılmaya başlıyor. Nemlendirmesi ve arkasından yağlı bir his bırakmaması çok iyi. Sürer sürmez hemen pijama vs. giyebiliyorum ki genelde beklemek zorunda kalırım krem sürdükten sonra.

Bu tarz body butter kremler ile anlaşamıyorsanız makyaj blogumda başka vücut kremlerinden de bahsetmiştim, onlara da bakabilirsiniz. Dirty Works body butter 3’lü set halinde Gratis’de bulabilirsiniz.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1635 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

One thought on “Dirty Works Body Butter Vücut Kremi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir