Dirty Works Shimmer Lotion

Dirty Works Shimmer Lotion

Dirty Works Shimmer Lotion

Herkese Merhaba, 

Havalar nasıl sıcak tatile nereye gidelim diye planlar yapıyorduk ama bir anda havalar bizi şaşırttı. Olsun havalar yine çok güzelmiş gibi bir yazı olsun bu…

Dirty Works Shimmer Lotion
Dirty Works Shimmer Lotion

Dirty Works markası Gratis’in kendi markası. Birçok ürününü kullandım ama ilk aldığım ürünlerden biri ise bu parlaklık veren losyondu. Ama ilk kullanım da hiç memnun kalmadım. Nedeni ise; Ben normal dışarı çıkarken sürdüm inanılmaz yapışkan bir cildim oldu ve o gün atmak istedim. Ama Türk mantığı arkasını okumadan kullandığımı farkedip okudum ve doğrusu nemli cilde uygulanıyormuş. Duştan sonra nemli cilde uygulanınca,parlaklık nem ve güzel bir koku bırakıyor.

Dirty Works Shimmer Lotion
Dirty Works Shimmer Lotion

Evet arkasını okuduktan ve belirtilen şekilde uyguladıktan sonra memnun kaldığımı söylemeliyim. Çünkü kokusu bir ömür resmen.

Ürünü denemek isterseniz Gratis mağazalarından temin edebilir, indirim zamanları 12_15 TL arası alabilirsiniz

Sevgiler..  

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 3534 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: