Divine Idol- Oriflame Parfüm

Divine Idol- Oriflame Parfüm

Kim kalıcı ve güzel parfüm sevmez. Parfüm sevmeyen var mı ki? Son dönem aldığım en kalıcı koku Divine Idol parfümden bahsetmek istiyorum arkadaşlar. Oriflame markasını bilirsiniz. Bilirsin, herkes bilir:))) İşte o markanın parfümlerinden biri. Hatta klasiği diyebiliriz.

divine-idol-oriflame-parfum
Divine Idol- Oriflame Parfüm

Kutusu çok hoş. Şişesi de. Çok zarif bir şişe. Parfüm şişelerini özenerek yapıyorlar, bizi kalbimizden vurmak için. Bakınca zerafeti, estetiği, lüksü hissediyorsun. 

divine-idol-oriflame-parfum
Divine Idol- Oriflame Parfüm

Kokusu yaz için biraz ağır kaçabilir. Ama kış için süper bence. Yoğun bir kokusu var. Hafif kokuları sevenler için iyi bir seçim olmaz bence. Ama benim en çok hoşuma giden kalıcı olması. 

Çiçeksi bir koku, içinde misk ve sandal ağacı var. Oriflame’in en beğenilen kokularındanmış. Fiyatı da bence kalitesi ve kalıcılığına göre uygun. Ben 50 TL’ye  aldım. 

Koku zevki kişiye göre değişir ama ben genel olarak beğenileceğini düşünüyorum.

Sevgilerimle.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 19 Ortalama: 2.7]
Toplam Ziyaret: 5927 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/