Doa Güneş Koruyucu Vücut Losyonu

Doa güneş kremi

Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta Doa Kozmetik markasına ait güneş koruyucu vücut losyonundan söz edeceğim.  Pompalı, basit, sade hatta belki rüküş ambalajıyla işte karşımızda.

Doa Kozmetik ürünlerine şans vermeyi seviyorum. Bazı ürünleri çok ama çok şaşırtıcı oluyor. O fiyata beklenmedik bir başarıya sahip ürünleri var. Daha evvel yüz için olan Spf 30 içeren güneş kremini kullanmış ve çok memnun kalmıştım. Bu ise vücut için. Ben bunu yüzüme uyguladığım zaman nedense yüzümden soyuldu. O yüzden kollarıma falan sürdüm günlük hayatta.

Doa Güneş Kremi
Doa Güneş Kremi

Bu ürün Spf 50 ye sahip. Oldukça yüksek bir oran. Fiyatı oldukça uygun olan  Doa Kozmetik ürünleri içerisinde zararlı kimyasallar içermiyormuş. Markayı ilk günlerinden beri takip ediyorum ve müşterileriyim. Bu kocaman şişede olan güneş kremini de pek çok ürünü gibi çok sevdim. Vücuduma adeta güneş kremi değil su sürmüşüm gibi.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Yukarıda yapısına bakınca yoğun ve ağır olduğunu düşünebilirsiniz. Ama hayır hayır dağıtır dağıtmaz bakıyorum sanki koluma krem değil su sürmüşüm. Kesinlikle bu zamana dek bu üründen daha hafif bir ürün kullanmadım. Çok güzel. Alerjik bir reaksiyona sebep olmadı. Sadece nedense yüzümde duruşunu sevmedim. Önümüzdeki yaz yine şans vermeyi düşünüyorum. Fiyatı 10 küsür liraydı sanırım.

Haftaya görüşmek üzere, hoşçakalın

Toplam Ziyaret: 2426 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir