Doa Güneş Koruyucu Vücut Losyonu

Doa güneş kremi

Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta Doa Kozmetik markasına ait güneş koruyucu vücut losyonundan söz edeceğim.  Pompalı, basit, sade hatta belki rüküş ambalajıyla işte karşımızda.

Doa Kozmetik ürünlerine şans vermeyi seviyorum. Bazı ürünleri çok ama çok şaşırtıcı oluyor. O fiyata beklenmedik bir başarıya sahip ürünleri var. Daha evvel yüz için olan Spf 30 içeren güneş kremini kullanmış ve çok memnun kalmıştım. Bu ise vücut için. Ben bunu yüzüme uyguladığım zaman nedense yüzümden soyuldu. O yüzden kollarıma falan sürdüm günlük hayatta.

Doa Güneş Kremi
Doa Güneş Kremi

Bu ürün Spf 50 ye sahip. Oldukça yüksek bir oran. Fiyatı oldukça uygun olan  Doa Kozmetik ürünleri içerisinde zararlı kimyasallar içermiyormuş. Markayı ilk günlerinden beri takip ediyorum ve müşterileriyim. Bu kocaman şişede olan güneş kremini de pek çok ürünü gibi çok sevdim. Vücuduma adeta güneş kremi değil su sürmüşüm gibi.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Yukarıda yapısına bakınca yoğun ve ağır olduğunu düşünebilirsiniz. Ama hayır hayır dağıtır dağıtmaz bakıyorum sanki koluma krem değil su sürmüşüm. Kesinlikle bu zamana dek bu üründen daha hafif bir ürün kullanmadım. Çok güzel. Alerjik bir reaksiyona sebep olmadı. Sadece nedense yüzümde duruşunu sevmedim. Önümüzdeki yaz yine şans vermeyi düşünüyorum. Fiyatı 10 küsür liraydı sanırım.

Haftaya görüşmek üzere, hoşçakalın

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2266 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com