Doa Kozmetik Ethyl Absorbic Acid Serum..

Doa Kozmetik ürünlerini severek kullandığımdan daha önce bahsetmiştim. Hatta en sevdiklerimden olan Göz Altı Serumu yazısını da buradan hatırlayabilirsiniz. Şimdi de bir süre önce aldığım ancak kış gelince kullanmaya başladığım C Vitamini Ethyl Absorbic Acid Serum‘dan bahsedeceğim.

doa-kozmetik-ethyl-absorbic-acid-serum
Doa Kozmetik C Vitamini Ethyl Absorbic Acid

Ürünün temel olarak kullanımı geceleri ve temiz cilde serum olarak kullanılabiliyor. Temel amacı cildi tazelemek ve aydınlık bir görünüm vermek. İçinde c vitaminin stabil hali olan Ethyl ascorbic acid’den %5 oranında bulunuyor. Yine de ürünün hem kendisini hem de sürdükten sonra yüzünüzü direk güneş ışığına maruz bırakmamak gerekiyor. C vitaminin direk güneş ışığı ile teması ciltte lekelenmelere sebep olabiliyor çünkü.

doa-kozmetik-ethyl-absorbic-acid-serum
Doa Kozmetik C Vitamini Ethyl Absorbic Acid

Ben ürünü sadece geceleri kullanıyorum. Kullandığım gece kreminin altına avucumun içine bir kaç damla aldığım serumu tampon hareketlerle uyguluyorum. Yapısı su gibi yağlı değil kesinlikle ve içinde de sadece Deionized water, Ethyl ascorbic acid, Phenethyl Alcohol, Ethylexylglycerine bulunuyor. Zaten Doa Kozmetik’in içerikleri oldukça temiz biliyorsunuz.

Ürünü buradan inceleyebilir ve 20 TL’ye satın alabilirsiniz.
Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 2180 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 2.2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir