Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu

el_ve_vucut_losyonu

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu

Sonbaharın habercisi Eylül ayından merhaba.

Bugün size ön yargılı yaklaştığım bir üründen bahsetmek istiyorum.

Bazen rafta görür, elinizde evirip çevirip bakar sonra vazgeçersiniz ve almadan geri koyduğunuz ürünler vardır mutlaka. Benimde aynı bu şekilde yaklaştığım aman alayım denerim, beğenmezsem atarım diye düşündüğüm bir ürün olan Eyüp Sabri Tuncer Vucut Losyonu şu an bir numaralı favorim oldu diyebilirim.

Eyüp Sabri Tuncer markası benim için kolonya demekti aslında. Vucut losyonunu gördüğümde burun kıvırdım tabiri caizse. Garipsedim.

Market alışverişi yaparken attım bende alış veriş sepetimin içine. Deneyimlemek istedim.

Tatil sonrası güneşten kavrulmuş cildime iyi gelecek mi düşüncesi içerisinde denemeye başladım. Veeeee mükemmel bir sonuç elde ettim.

Losyon son derece memnun etti beni. Şaşırttı diyebilirim.

Sürüldüğünde ağırlık yapmayan, hiç bir şekilde yağlı bir his bırakmayan  kokusu ile harika, hafif yeşile renge sahip yumuşacık bir vucut losyonu.

el_ve_vucut_losyonu
Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu

Bir çok nemlendirici krem sürdüğünüzde o yapış yapış yağlı his sizi rahatsız eder. Ben öyleyim mesela. Dayanamam ben o yapışkanlılığa ve kullandığım kremi çok sevsem de sürmeyi bırakırım.

Ben Eyüp Sabri Tuncer’in vucut losyonu son zamanlarda duş sonrası en sık kullandığım ürün oldu. Bronz tenimin soyulmasına engel olmanın yanı sıra, hem cildim iyice nemlendi hem de uzun süre tenim bronz kaldı.

Ben her şekilde losyonu denedim. En severek kullanma şekli benim için; banyo sonrası fazla kurulanmadan hafif ıslak vücuduma kremi yedirerek sürmek oldu.

Yaz aylarında etek giymeyi çok sevdiğimden. Losyonu yanımda taşıdım diyebilirim. Rutin ellerime krem sürmek gibi bacaklarıma sürekli sürmeyi ihmal etmedim. Tenim sürekli nemlendi.

Losyon ayrıca doğal ve zeytinyağı içerikli. Veeeee paraben içermiyor.

el_ve_vucut_losyonu
Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu

Kurumuş bir cilt mi, parlak taze bir cilt mi sizce? Önümüzde sonbahar ve kış aylarının geleceğini var sayarsak, bittikçe alacağım ürünler arasına bu losyonuda ekledim.

Fiyatı mı? Çok pahalı 🙂 5,5 TL

Herkesin ulaşabileceği bir fiyatta.

Haftaya yeniden görüşmek üzere.

Sevgiler,

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 17 Ortalama: 3.1]

Toplam Ziyaret: 4372 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com