Dove Invisible Dry Stick

Dove Invisible Dry Stick

Artık havalar iyice ısındı, yaz geldi dememize çok az kalmışken yazın en sık karşılaşılan temel sorunlardan biri de terleme olayıdır. Terleme doğal bir ihtiyaçken, olumsuz koşullarda işkenceye ve kötü kokuya dönüşebiliyor. Hem kendimizin yazın rahat etmesi hem de çevredeki insanları rahatsız etmemek adına terleme ile mücadele gerçekten önemli.

Deodorant kullanarak  terin yarattı kötü koku ortadan kalkabiliyor. Çoğu insan deodorant kullanmaya alışkınken ben size kendi kullandığım stick deodoranttan bahsetmek istiyorum.

Uzun yıllardır Dove markasının stick deodorantlarını kullanıyorum. Beyaz, pudra yapılı ve mum tarzı deodorant oldukları için koltuk altınızın çok sıcaklarda bile kuru kalmasını sağlıyor. Böylece kötü koku oluşumunu da engelliyor. Elbiselerde iz yapıyordu ilk stickler ama şimdi Dove bir süredir Invisible Dry ile bizi tanıştırdı o yüzden artık elbiselerde lekelenmeler de ortadan kalktı gitti.

Dove Invisible Dry Stick
Dove Invisible Dry Stick

Siyah giysilerinizle bile rahatlıkla kullanabileceğiniz Dove Invisible Dry, kullanım açısından da çok pratik. Kapağını açıp mumlu kısımdan koltuk altınıza uyguluyorsunuz. Bittikçe de devamını çıkartmak için alttaki döner kısmı çeviriyorsunuz.

Yaz ve kış yani her zaman hatta hergün kullandığım bir ürün Dove Invisible Dry Stick ve ben gerçekten bu üründen çok çok memnunum. Kozmetik marketlerde, eczanelerde hatta gross marketlerde bile kolaylıkla bulabilirsiniz. 10 Tl civarında satılıyor.

Haftaya yine ilgi çekici bir konu ile sizlerle buluşacağım. Takipte kalın 😉 Görüşmek üzere 😉

Toplam Ziyaret: 2582 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir