Dove Invisible Dry Stick

Dove Invisible Dry Stick

Artık havalar iyice ısındı, yaz geldi dememize çok az kalmışken yazın en sık karşılaşılan temel sorunlardan biri de terleme olayıdır. Terleme doğal bir ihtiyaçken, olumsuz koşullarda işkenceye ve kötü kokuya dönüşebiliyor. Hem kendimizin yazın rahat etmesi hem de çevredeki insanları rahatsız etmemek adına terleme ile mücadele gerçekten önemli.

Deodorant kullanarak  terin yarattı kötü koku ortadan kalkabiliyor. Çoğu insan deodorant kullanmaya alışkınken ben size kendi kullandığım stick deodoranttan bahsetmek istiyorum.

Uzun yıllardır Dove markasının stick deodorantlarını kullanıyorum. Beyaz, pudra yapılı ve mum tarzı deodorant oldukları için koltuk altınızın çok sıcaklarda bile kuru kalmasını sağlıyor. Böylece kötü koku oluşumunu da engelliyor. Elbiselerde iz yapıyordu ilk stickler ama şimdi Dove bir süredir Invisible Dry ile bizi tanıştırdı o yüzden artık elbiselerde lekelenmeler de ortadan kalktı gitti.

Dove Invisible Dry Stick
Dove Invisible Dry Stick

Siyah giysilerinizle bile rahatlıkla kullanabileceğiniz Dove Invisible Dry, kullanım açısından da çok pratik. Kapağını açıp mumlu kısımdan koltuk altınıza uyguluyorsunuz. Bittikçe de devamını çıkartmak için alttaki döner kısmı çeviriyorsunuz.

Yaz ve kış yani her zaman hatta hergün kullandığım bir ürün Dove Invisible Dry Stick ve ben gerçekten bu üründen çok çok memnunum. Kozmetik marketlerde, eczanelerde hatta gross marketlerde bile kolaylıkla bulabilirsiniz. 10 Tl civarında satılıyor.

Haftaya yine ilgi çekici bir konu ile sizlerle buluşacağım. Takipte kalın 😉 Görüşmek üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 2442 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/