Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendil

Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendil

Herkese merhaba 🙂

Bugün sizlere hem giysilerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayan hem de hayatı kolaylaştıran bir ürün olan Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendil den bahsetmek istiyorum. Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendil renklerin karışmasını önleyen bir ürün. Çamaşır makinesinde çamaşır yıkarken ne yaparız. Beyazları ayrı, renklileri ayrı, siyahları ayrı ayrı yıkarız. Ne kadar ayırsak da bazen renkli çamaşırlar da kendi içlerinde renk verip birbirlerini leke yaparlar. İşte yıkama sırasında suya karışan renklerin diğer çamaşırlara bulaşmasını engelleyip hapseden ürün de Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendil. Ben hem renklileri ayırıp yıkerken hem de hiç ayırmadan acil durumlarda yıkamam gerektiğinde Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendili kullanıyorum ve çok memnunum. Çamaşırları makineden alırken Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendilin rengini bir görün bembeyaz makineye giren mendil kop koyu bir renkte çıkıyor. Bu demek oluyor ki yıkanan arasında rengini veren giysiler olmuş.

Kutu içinde 12 adet mendil var. Tüm kirli çamaşırları makineye koyup üzerine de 1 adet mendil koyuyorum ve makineyi çalıştırıyorum. Gerçekten çok pratik bir ürün. Neredeyse tüm marketlerde de mevcut diyebilirim. Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Görüşmek üzere, Takipte Kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 1515 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/