Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli

Merhabalar

Bugün kas ağrılarına iyi gelen bir masaj jeliyle sizlerleyim. Dr. C. Tuna Masaj Jeli. Ben bu jeli annemden duydum. Kendisi şiddetle tavsiye etti. Benim zaman zaman boyun tutulmalarım ve son zamanlarda bel ağrılarım oluyor. İşte yine bir gün belim böyle çok ağrıyor, annemin evindeyim, bana bu jeli getirdi.

Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli

İçeriğinde at kestanesi, sarı kantaron, nane, mentol ve esansiyel yağlar var. Sürdüğünüzdeki ferahlık hissi mentol ve naneden geliyor yani. Kaslarda kramp oluşmasını önleme, yorgun şişmiş ayakları rahatlatma, genişlemiş damarları daraltmaya yardımcı olma, dayanılmaz ağrıları giderme gibi özellikleri var.

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi yeşil, jel kıvamında bir yapısı var. Görüntüsü çok hoş bence:))) Kokusu da ferahlatıcı. Farmasi markasının ürünü. Bilmeyenler için söyleyeyim Farmasi markası network sistemiyle çalışan bir marka. Ben bir temsilciden satın almıştım ama internetten de alabilirsiniz. İki boyutu var, birincisi tüp şeklinde ve fiyatı 25 tl, kavanoz formunda olan 35 tl civarı.

Sırt , bel, boyun ağrılarında masaj yaparak uygulanıyor. İsterseniz üzerine bir havlu koyabilirsiniz ki ben öyle yaptım ve iyi geldi.

Ağrısız günler dileyerek yazımı bitiriyorum. Sevgiyle kalın………….

Toplam Ziyaret: 2167 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir