Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli

Merhabalar

Bugün kas ağrılarına iyi gelen bir masaj jeliyle sizlerleyim. Dr. C. Tuna Masaj Jeli. Ben bu jeli annemden duydum. Kendisi şiddetle tavsiye etti. Benim zaman zaman boyun tutulmalarım ve son zamanlarda bel ağrılarım oluyor. İşte yine bir gün belim böyle çok ağrıyor, annemin evindeyim, bana bu jeli getirdi.

Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli

İçeriğinde at kestanesi, sarı kantaron, nane, mentol ve esansiyel yağlar var. Sürdüğünüzdeki ferahlık hissi mentol ve naneden geliyor yani. Kaslarda kramp oluşmasını önleme, yorgun şişmiş ayakları rahatlatma, genişlemiş damarları daraltmaya yardımcı olma, dayanılmaz ağrıları giderme gibi özellikleri var.

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi yeşil, jel kıvamında bir yapısı var. Görüntüsü çok hoş bence:))) Kokusu da ferahlatıcı. Farmasi markasının ürünü. Bilmeyenler için söyleyeyim Farmasi markası network sistemiyle çalışan bir marka. Ben bir temsilciden satın almıştım ama internetten de alabilirsiniz. İki boyutu var, birincisi tüp şeklinde ve fiyatı 25 tl, kavanoz formunda olan 35 tl civarı.

Sırt , bel, boyun ağrılarında masaj yaparak uygulanıyor. İsterseniz üzerine bir havlu koyabilirsiniz ki ben öyle yaptım ve iyi geldi.

Ağrısız günler dileyerek yazımı bitiriyorum. Sevgiyle kalın………….

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2.5]
Toplam Ziyaret: 2071 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/