Dr. Oetker Brownili Puding

Merhaba arkadaşlar, bugün de lezzetli birşeylerden söz edelim mi? Sanırım kadın ya da erkek farketmez hepimizin canı dönem dönem pasta, kek çeker. Ama malesef herkes damak tadını tatmin edecek pastalar yapabilecek kadar becerikli değil. Mesela ben.:(

Hem tembelim hem de cidden beceriksizim. Ama keklere, pastalara da karşı koyamıyorum. Artık marketlerde hazır toz karışımlar halinde herşey var. Fırsat buldukça alıp deniyorum. Özellikle kek karışımlarına bayılıyorum. Hele bir bulut kek var ki. 🙂

 

Dün akşam kardeşimle beraber Dr. Oetker Brownili Pudingi denemek istedik. Mutfağa attık  kendimizi ama işimiz hemen bitiverdi. Paketin arkasında yapmanız gerekenler yazıyor. Hızlı ve kolayca hazırlamak mümkün.

Dr. Oetker Brownili Puding

 

Biz buzdolabında iyice soğuttuktan sonra tattık. Eğer kakaolu puding tadını seviyorsanız bunu da sevebilirsiniz. Yoğun bir tadı var.

Dr. Oetker Brownili Puding
Dr. Oetker Brownili Puding

Biz daha hafif lezzetleri aradığımız için bir daha alıp denemeyi düşünmüyoruz. Üzerinde bulunan browninin kabuğu da gayet kıtır kıtır oldu. Pişmeden üzerine doğranmış fındık atarsanız daha da güzel olabilir. Yoğun çikolata tadı nedeniyle biz başka seçeneklerine şans vermeyi düşünüyoruz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1103 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com