Clinique Dramatically Different Nemlendirici Losyon+

Bugün sizlere Clinique markasının bu harika nemlendiricisini paylaşmak istiyorum. Bir süredir severek kullandığım nemlendiricilerden biri Clinique. Dramatically Different Nemlendirici Losyon+ için firmanın vaatleri şöyle ; yenilenmiş içeriği ile cildin nem bariyerini %54’e varan oranda güçlendirir. Cildin nemi hapsetmesini sağlar. Cilt daha yumuşak ve esnek hisseder. Işıltı kazanır.

Clinique Nemlendirici Losyon
Clinique Dramatically Different Nemlendirici Losyon

Sürdüğünüz zaman cildin emişi çok güzel. Böyle yağlı yağlı kalmıyor kesinlikle ve nemlendirmesinden ben çok memnunum.  Ben taze taze alayım diye 50 ml tüpteki boyunu tercih ediyorum. Bir de 125ml lik boyu var o da pompalı şişede satışa sunuluyor. 50 ml lik boyu 79 tl. 125 ml lik olan ise 159 tl. Clinique online sitesinden ve Clinique satan noktalardan bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Clinique  Losyon
Clinique Dramatically Different Nemlendirici Losyon

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürünü paylaşacağım. Görüşmek üzere 😉 Takipte Kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Toplam Ziyaret: 1350 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/