D’s Organic Dudak Balmı

Merhaba, malumunuz artık havalar soğudu. Soğuğu hissetmeye başladığımdan beri dudak kurumalarımızda başladı. “Mızda” diyorum çünkü ailecek bu problemi yaşıyoruz. Özellikle 6 yaşındaki oğlumun dudakları kabuk kabuk, kağıt misali soyuluyor. Hal böyle olunca İnstagramda takip ettiğim @ds.organic hesabı sayesinde yepyeni D’s Organic Dudak Balmı ile tanıştım.

D’s Organic Dudak Balmı
D’s Organic Dudak Balmı

D’s Organic Dudak Balmları Dila hanım’ın evde tamamen organik şekilde yapmaya başladığı, daha sonra çevresinde çok beğenilmesiyle birlikte bunu bir markaya dönüştürüp iş haline getirmesi ile ortaya çıkmış. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen, organik ve tamamen el yapımı olması yönleriyle benim çok ilgimi çekti. Ayrıc tasarımları ve ambalajlarıda çok sevimli geldi. Dudaklarımızda kışın çatladığı için D’s Organic Dudak Balm’larından denemek istedim.

D’s Organic Dudak Balmı
D’s Organic Dudak Balmı

Ben elmalı, karamelli, yaban mersinli ve vanilyalı olanları tercih ettim. Klasik ambalaj dışında oval seçeneği ve teneke kutu seçeneğide mevcut. Kullanım rahatlığı açısından ben teneke kutu yerine tüp olanlarından tercih ettim. Vanilya ve elmalı olan renksiz diğer ikisi renkli. Renkli olanlar dudağınıza sürdüğünüzde hafif bir renk veriyor. Doğal bir parlatıcı gibi oluyor. Renksiz olanları oğlum ve eşim kullanıyor diğerlerini tabiki ben.

D’s Organic Dudak Balmı
D’s Organic Dudak Balmı

Rujlarımı sürmeden önce, özellikle likit mat olanların altına önce  D’s Organic Dudak Balmı sürüyor sonra ruju sürüyorum. Böylelikle mat rujların öne çıkardığı dudak kusurları kapanmış oluyor. Çünkü en ufak kuruluk mat rujlarda daha belirgin şekilde gözüküyor. Biz kullanmaya başladıktan sonra dudaklarımızdaki o kopmalar kalmadı. Oğluma da okula giderken sürüyorum ve balmı çantasına koyuyorum. Henüz 6 yaşında olduğu için sürmeyi unutuyor. Ben yatmadan tekrar sürüyorum. Şimdilik bir sıkıntımız yok. Dudaklarımız çok güzel nemleniyor. Tek kat geçişte yeterli nemi sağlıyorsunuz. D’s Organic Dudak Balm içerisinde hindistan cevizi yağı, kakao yağı, karite yağı,bal mumu ve doğal renklendirici esans ve bolca sevgi bulunuyor.

D’s Organic Dudak Balmı
D’s Organic Dudak Balmı

Dila hanım ayrıca çok güzel bir kraft kutu içerisinde size özel çok şeker notlarla birlikte gönderim yapıyor. Ben 4 ‘lü aldım, 25,50 TL ödedim. Aldığınız adete göre farklı kampanyalar yapıyorlar.

Ben başarılarının devamını diliyorum. Dudak balmı tercihizini D’s Organic Dudak Balm’dan yana kullanabilirsiniz. Biz ailece memnun kaldık, tavsiye ederiz.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 920 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirGözde İlter

Yazar Hakkında

(39 yazısı var )

Merhaba ben Gözde 1983 doğumlu, evli ve bir erkek çocuk annesiyim. Eskişehirde yaşıyorum, aslan burcuyum. İşletme Lisans mezunuyum. Çalışma hayatımı hamilelik planladığımızda bıraktım. En son bir hastanede insan kaynakları uzmanı olarak çalıştım. Dışarı dönük,neşeli,gezmeyi ve hayatı yaşamayı seven biriyim. www.pudrakokusu.com blogunun sahibiyim. Daha çok makyaj ve cilt bakımı konularında yazılar paylaşacak olsamda, zaman içerisinde farklı konularla da karşınızda olabilirim. Bu platformda yazmaktan mutluluk duyuyorum.
Sevgiler…

Web sitesi: