Ducray Keracnyl Yüz Yıkama Jeli

Ducray Keracnyl Yüz Yıkama Jeli

Ducray bir Fransız markası ve kısa bir süre önce markanın Keracnyl PP krem tanıtım lansmanına katılmış ve blogumda bahsetmiştim. Bu yüz yıkama jelini de geçen yaz tatilinde evdeki dolapta kullanılmadan bulduğum için direk alıp el koymuş ve bütün yaz boyunca da bunu kullanmıştım. Bu tarz yarı dermokozmetik ürünler cildi arındırmayı ve sivilce, siyah nokta savaşında da yardımcı olmayı vaat ediyorlar genel olarak. Ben zaten makyajlı olayım ya da olmayayım her akşam yüzümü mutlaka bu tarz bir sıvı veya köpük temizleyici ile yıkamayı alışkanlık haline getirdim zaten, o nedenle hiç bir şey olmazsa da makyajımın artanını temizliyor en azından diyorum.

duceay jel
Ducray Keracnyl Yüz Yıkama Jeli

 Ducray temizleme jelinin kokusu çok ağır değil, değişik parfümlü bir kokusu vardı. İçeriğinde SLS (sodium laurel sulphate) olduğu için az miktarla bol bol köpürüyor. İçerik konusunda hassas olanlar bunu dikkate almalılar ama içinde paraben bulunmuyor.

ducray jel
Ducray Keracnyl Yüz Yıkama Jeli

Şeffaf bir jel halinde olan ürünün temizlemesi ve yüzümde bıraktığı his güzel, germiyor ve üzerine hemen bir nemlendirici sürme hissi uyandırmıyor bende. Sivilcelere etkisine gelince; kullandığım sürece cildimi koruduğunu ve yeni sivilce oluşumunu engellediğini gözlemledim. Kullandığım süre içinde sivilce olduğu zaman ise o sivilcenin üzerinde pek bir etki olmadığını gördüAma yumuşak yapısı ve güzel temizlemesi ile beğendiğim bir ürün oldu.

Ducray yüz yıkama jeli eczanelerden ve online dermokozmetik sitelerinden ortalama 45-50 TL.’na temin edilebilir.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 7054 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 15 Ortalama: 2.2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir