Düğün Dernek2 Sünnet

Merhaba,

Bu hafta hepimizin merakla beklediği bir filmden bahsetmek istiyorum, Düğün Dernek 2 Sünnet. Bir önceki filmini hatırlarsanız, yediden yetmişe herkesi güldüren bir film olmuştu. Ayrıca Türkiye’de bir çok filmin kolay kolay yakalayamadığı bir sayıya ulaşmışlardı.
İkinci olanı hakkında yorumlarıma gelirsek, öncelikle belirtmeliyim ki sinema salonu full doluydu 🙂 Aynı zamanda yarım saat aralıklarla seansları vardı.. İk üç günde 1 milyonu aştığı söyleniyor. Buradan da ne kadar talep gördüğünü anlayabiliriz.

dugun-dernek2-sunnet
Düğün Dernek2 Sünnet

 
Selçuk Aydemir yönetmenliğinde çekilen filmin başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin gibi usta oyuncular yer alıyor.

İlk filminde oğlunu evlendiren İsmail, bu kez torununu sünnet ettirmek istiyor ve boyundan büyük planlara kalkışıyor.İşler karısıyor tabi..Sonu güzel bitiyor, yani öyle ya da böyle plan işliyor..

Daha fazla detay vermiyim,izleyecek olanlar izlemiş kadar olmasın. 🙂

Beğendim,eğlenceli buldum. Aynı zamanda da tam olarak Sivas kültürünü yansıtıyor. İzleyin derim..

Mutlu haftasonları diliyorum..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1266 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/