Duygu Nilgün’den Merhaba

Merhaba!

Ben Duygu Nilgün. 20 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Samsun’da okuyorum. Kitap kurdu, puzzle delisi, yurtdışına çıkma hayali olan bir genç kızım aslında. Birde dblogu.blogspot.com.tr blogunun yazarıyım 🙂

Benim blog açma hikayem okulda başladı. Derste hocamızın bizden site kurması istemesi üzerine tesadüfen böyle bir bloga denk geldim. Daha sonra instagramda da kendime bir instablog sayfası açtım. Çok hoşuma gitti neden benimde kendime ait bir blogum olmasın dedim ve işte buralara kadar geldim.

Burada da kendi yaşadıklarımdan yola çıkarak sizlere kozmetik,bakım,müzik,kitap vb. çoğu konular hakkında yazılar yazmaya çalışacağım.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1149 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirDuygu Nilgün

Yazar Hakkında

(43 yazısı var )

Merhaba, Ben Duygu.
Blog dünyasına 2014 yılında katılmış olup burada daha deneyimli kişilerle bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Buraya kadar geleceğimi düşünmüyordum. Ama artık buradayım ve sizlerle kullandığım,beğendiğim,gezip gördüğüm,yediğim içtiğim her şeyle ilgili yazılar paylaşabilirim. Tabi bu arada bir mali müşavir olma hayali de var bende. Yavaş yavaş temellerini atıyoruz. Bundan bir 5 yıl sonra hala burada olursak o zaman onları da paylaşırım :)

Web sitesi: