Eda Taşpınar Bronzlaştırıcı Yağ

Eda Taşpınar Bronzlaştırıcı Yağ

Herkese merhaba

Her ne kadar havalar biraz bozsa da yaz tam anlamıyla geldi.  Cinsiyet farkı gözetmeksizin pek çok kişi bronz olarak dönmek istiyor tatilden . Pek çok güneş kremi losyon kullanıyoruz . Bu sezonun modası EDA TAŞPINAR BRONZLAŞTIRICI YAĞ oldu.  Bakalım bu ürün nasılmış?

Ürün bizzat Eda Taşpınar ve ekibi tarafından tasarlanmış olup deri hücreleri içerisinde ki  melanin ile bronzluk seviyesini arttırmayı hedefliyor. Ürünü daha iyi ve cazip kılan şey de tam olarak bu.

Direk olarak deriye renk veren ürünler ile hazırlandığı için etkisi değer ürünlerden daha fazla.  Derinin kendi yapısı üzerinden formüle edildiği için deriye verdiği risk oranı çok daha az.  Dermatolojik olarak test edilmiş bu ürünü güneşe çıkmadan 20-30 dakika önce kullanabilirsiniz. Havuza ya da denize girdikten sonra yenilemeniz şart.

Eda Taşpınar Bronzlaştırıcı Yağ

Beyaz tenli olan kişiler için satışı yapılırken biraz dikkat edilmesi gerektiğini söyleyebilirim . Satış elemanları bile bu konu da tüketicileri uyarıyor. Hafif kumral bir teniniz var ise bu ürünün rahatça kullanabilirsiniz. Her ne kadar testler yapılmış olsa da tüm vücudunuza uygulamadan küçük bir bölgeye uygularsanız alerjik reaksiyon gösterip göstermediğini anlayabilirsiniz. 200 ml ürün watsonsta 45 lira olarak satılıyor. Denemenizi tavsiye ederim.

İyi tatiller

Toplam Ziyaret: 858 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir