Eda Taşpınar Desert Rose Amber Vücut Spreyi

Vücut spreylerini neredeyse parfümler kadar  hatta bazen daha da fazla sever ve kullanırım. Parfümler kadar güzel kokular çıkıyor içlerinde, hatta bazen daha da güzel oluyor. Özellikle B&BW vücut spreylerinin koku ve kalıcılıkları gayet iyidir bence ama kendisi dünyanın bir ucuna yani Bağdat Caddesi mağazasını kapatıp İstinye Park AVM içine gittiği için artık alışveriş yapamıyorum. Bu nedenle yeni ve değişik vücut spreyi arayışlara girdim ve bir Gratis alışverişimde Eda Taşpınar Desert Rose Amber Vücut Spreyini keşfederek hem de kasa arkası indirimlerinden gayet uygun bir fiyata alıverdim.

Eda Taşpınar vücut spreyi

Aslında Eda Taşpınar ürünlerine sanırım biraz da ön yargıdan dolayı ilk çıktığından beri hiç yaklaşmamıştım. Biliyorsunuz bir de at kuyruğu şampuanı var, onu da denemiştim ve pek de memnun kaldım diyemeyeceğim. Ama bu markanın  kullandığım ikinci bodymisti ve hem bundan hem de diğerinden gayet memnun kaldım.

Eda Taşpınar Vücut spreyi

 

Adında gül geçmesine bakmayın, ben gül kokusunu pek de hissetmiyorum bile. Benim için daha çok amber kokusu baskın ki benim de istediğim bu zaten.  Sıkar sıkmaz mis gibi kokuyor ama yine de hatırlatayım sevmeyenler için amber zaten yoğun baharatlı ve ağır bir kokudur. Sprey formunda olması da bunu değiştirmiyor açıkçası, kokusu gayet yoğun ve baskın. Ortamdaki her kokuyu bastıracaktır. Ben zaman zaman odaya da sıkıyorum, yayılımı da gayet iyi.

Neredeyse şişesinin dışından bile hissettiğim kokusu ile benim gayet sevdiğim bir sprey oldu. Hele bu kış aylarında kazak, atkı ne bulduysam sıkıp sıkıp kokunun daha da kalıcı olmasını sağlıyorum tabi. Ama kendisi diğer kullandığım spreylere göre oldukça kalıcı çıktı bence. Makyaj blogumda da daha önce kullandığım body mist yazıları var. Normal fiyatı 15-20 TL. gibiydi sanırım ama ben kasa arkası indirimi ile 11 TL.’na aldım diye hatırlıyorum. Sevgiler..

 

Toplam Ziyaret: 9272 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 67 Ortalama: 2.9]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir