Edukids – Tan Sağtürk “EZO İLE TEO Bale Öğreniyor” Bale Kartları

tan sağtürk bale kartı

Merhaba,

EduKids tarafından satışa sunulan “Ezo ile Teo Bale Öğreniyor” ürünü hakkında bilgi vermek istiyorum bugün. Kartların fikir babası hepimizin yakından tanıdığı dünyaca ünlü balet ve Tan Sağtürk Akademi‘nin sahibi Tan Sağtürk. Bale de yapılan hareketleri ön sayfada şekil ile arka sayfada ise yazı ile açıklayıcı şekilde anlatmışlar. Ürünün içinde 13,5 x 19 cm boyutlarında  47 adet kart mevcut. Kartlar oldukça kalın, bu da kısa sürede deformasyona uğramasını engelliyor. Çizimler Esra İlter Demirbilek’e ait.

Tan Sağtürk bu kartlardan gelecek olan yazar gelirini Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfına bağışlamış. Oldukça güzel bir davranış. Kendisini tebrik ederim.

 

 

 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

EduKids  çocuklar için eğitici ve eğlendirici oyun kartları satışı yapıyor. Kuruluş hikayelerinde ise 2 yaşındaki çocuklarının yapboz ve kartlar ile ne kadar eğlendiğini fark etmeleri ile bu işe başladıkları yazıyor.

Ürünlerini incelemek isterseniz buraya Tık Tık

Sevgilerimle

Şafak

 

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1489 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com