Efsa’nın Serüveni Blog

blogunu_tanit

KİMDİR BU SEVİLAY EFSA ŞAHİN

1988 doğumlu, Gıda Mühendisi. Hiçbir nimetinden yararlanamasam bile bütün güzelliklerine yakın olduğunu bildiğim bir şehir de yani İstanbul da yaşıyorum. Özgürlüğüme düşkünlüğümle tanınsam da bu özelliğimi iki kasım 2014 tarihinde attığım imza ve parmağıma taktığım altın pranga  ile kısıtlamış bulunuyorum. Evliliği bu şekilde tanımlayan başka biri var mıdır bilmiyorum  🙂

 Hayattan zevk alan, esprili,eğlenceli ve bir o kadar da patavatsız biri olarak tanımlanabilirim. Tasarlamayı yeni şeyler üretmeyi, gezmeyi, fotoğraf çekmeyi seven, dekorasyonla uğraşmaya bayılan blog sahibesiyim. Bloğumu şubat ayında açtım fakat iş yoğunluğumdan mıdır yoksa yazdığım yazıları en az 30 kere kontrol etme özelliğimden midir bilinmez  paylaşacak çok şeyim olsa da yazacak fırsat bulamadım.

Blog açma amacıma gelince ilk başlarda ticari bir getirisi olur ümidiyle başladığım bu yolculuğun ilerleyen zamanlarında , yazı yazmanın, tecrübelerini deneyimlerini başka insanlara aktarmanın ne kadar rahatlatıcı bir olay olduğunu farketmem ile ilk amacımdan saparak şu an sadece paylaşmanın tadına vararak yazılarımı yazıyorum. Milyonlara hitap ediyor düşüncesiyle yazılarımı yazmak en büyük keyif aldığım nokta.

Hayatta hiçbirşeyi direk gidip almayan o şeyin nasıl yapıldığını üretildiğini sorgulayan bir yapım olduğu için Blog konularım ağırlıklı olarak ‘kendin yap ‘ projelerinden oluşacak. Gezmeyi yeni yerler keşfetmeyi yeni insanlarla tanışmayı hayat felsefem olarak tanımladığımdan bloğumun diğer ağırlıklı konusu gezdiğim gördüğüm keşfettiğim mekânlar olacak. 

En büyük tutkum seyahat etmek en büyük hayalim tüm dünyayı gezmek. Kendini tek cümle ile anlat deseler Ömrümden uzun gidilecek yollarım var derdim.

Her ne kadar burçlara inanmasam da okudukça gördüm ki Yay burcunun tüm özelliklerini taşıyan tipik bir yay kadınıyım. Burcumun en belirgin özelliği olan ‘farklı olan her şeye ilgi duyar ‘ özelliği sebebiyle başlayıp da bitiremediğim onca kurs, spor dalı  ve değişik bir sürü aktiviteyi blogumda paylaşmayı düşünüyorum.

Sosyal Medya Hesaplarımı Takip Ederseniz Çok Sevinirim 🙂

http://efsaninseruveni.blogspot.com.tr/

https://www.facebook.com/sevilay.sahin

https://instagram.com/efsaninseruveni/

Sevgiler

 

 

Toplam Ziyaret: 1480 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir