Eklips Makyaj Çantası

Bugün sizlere Gratis’ten aldığım Eklips marka makyaj çantasından bahsetmek istiyorum.

Hem seyahatleriniz sırasında hem de evde makyaj malzemelerinizi düzenli olması için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün. Cırt cırtlarla iki taraf birbirine yapışıp ürün kapanıyor. İçeride fermuarlı 3 adet gözü mevcut. Seyahat için bir sürü malzeme içine alacak büyüklükte iken normal zamanda evde ise mesela rujlar için bir tane, göz kalemleri için bir tane rimeller için bir tane kullanarak kendinize göre düzene sokup makyaj malzemelerinizin derli toplu olmalarını sağlayabilirsiniz.

image
Eklips Makyaj Çantası

Gözler şeffaf olduğu için içindekiler rahatlıkla bulunabilir. Gratis mağazalarında 9.90 tl ye satılıyor şu an.

Haftaya sizinle yine ilgi çekici başka bir konu ile sizlerle olacağım.

Görüşmek üzere 😉

Takipte Kalın 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 3117 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/