Elancly Selülit Kremi ve Karın İçin İnceltici Jel Krem

Selamlar :)) Yaz mevsimin gelmesiyle tatil sezonu başladı. Plajlarda fit bir vücutla salınmak için biraz zahmete gireceğiz. Bu hafta sizlere Elancly selülit kremi ve karın bölgesi için inceltici jel krem deneyimimi anlatacağım.

Ürünlerin orijinal ve tam adı; Elancly Concentre Ventre Taille Karın İçin Selülite Karşı 3 Aşamalı İnceltici Jel ve  Elancly Cellute Offensive Selülit İçin Krem Jel.

Elancly
Elancly Selülit Kremi ve Karın İçin İnceltici Jel Krem

Elancly, Fransız markası ve genel olarak ürünlerin içeriği doğal. Kadınların ihtiyaçlarına yönelik bir ürün yelpazesi var. Karın çatlağı ve sarkmalar, selülit gibi şikayetlerin giderilmesi yada görünümü düzenlemeye yönelik çözümler sunuyor.

elancly
Elancly Selülit Kremi ve Karın İçin İnceltici Jel Krem

Elancly selülit kremi, adından anlaşıldığı üzere krem yapıda bir ürün, şişede gözüktüğü gibi kendisi de yeşil. Krem, 100 ml pompalı şişede satılıyor, kalça bölgesindeki selülitle savaşmayı ve görünümü düzeltmeyi hedefliyor. Kullandığım süre boyunca büyük bir etkisini gözlemlemedim. Sporu bıraktığım için ve hareketsiz kaldığım dönemde selülitler tekrar çıktı ortaya ama bu kremle düzenli masaj yapmam bir işe yaramadı maalesef.

Elancly Selülit Kremi ve Karın İçin İnceltici Jel Krem
elancly selülit kremi ve karın bölgesi için inceltici jel krem

Karın bölgesi için Elancly Karın için inceltici sıkılaştırıcı jelde ne yazık ki selülit kremi gibi boş vaatlerden ileri gitmedi benim için. Her ne kadar sporu bıraksam da evde ufak hareketler yapıyordum ve bu ürünleri düzenli kullanıyordum ancak bir fayda göremedim. Belki daha önce ciddi fayda sağlayan başka bir selülit kremi kullandığım için beklentim büyüktü ama beklentilerim boşa çıktı. 75 ml olan ve yine pompalı şişede satılan bu ürünün üretimi durdurulmuş ve bence isabet olmuş.

Elancly markasından bu yaz bize fayda yok kızlar, bikinileri giymeden önce spora biraz daha fazla zaman ayırmak en iyisi şuan :)) Yine de selülit kremine bir şans vermek isterseniz online satış yapan sitelerden temin edebilirsiniz.

Sizlerin Elancly selülit kremi ve karın bölgesi için inceltici jel krem dışında tavsiye edeceği karın bölgesi için ve selülitler için önereceğiniz kremler var mı?

 

 

Not:  Bloggerlar Paylaşıyor Portal‘ı hiç ziyaret ettiniz mi?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 561 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSena Dursun

Yazar Hakkında

(38 yazısı var )

Merhabalar,
Sena ben, 1987 Ankara doğumluyum. Little Butterfly blogunun yazarıyım ve Ankara’da yaşıyorum. Makyaja ve bakıma meraklıyım. Denediğim ürünleri yorumlamayı seviyorum. Yazılarımda sadece kozmetik ve bakım olmayacak. Zaman zaman kitap yorumları ve hayatın içinden yaşanmışlıklarla sizlerle olmayı istiyorum. Umarım severek okursunuz beni.
Sevgiler

Web sitesi: http://nypdsena.blogspot.com.tr/