Elancyl Body Lotion..

Pierre Fabre‘nin şemsiyesi altında bulunan Elancyl vücut ve duş ürünlerini çok severek kullanıyorum. En favorilerim vücut spreyi, duş jeli ve bu bahsedeceğim enerji veren ve nemlendirici vücut losyonu. Bütün ürünleri gibi Elancyl Moisturising Body Lotion‘un da o güzel sarmaşık kokusu var.

elancyl body
Elancyl Body Lotion..

Vücut Losyonu kocaman 200 ml.’lik bir tüpte geliyor. Çeşitli eczane ve online kozmetik satış sitelerinde 35-40 TL. arası fiyatlara almak mümkün ve uzunca bir sürede gidiyor. Vücudu 24 saat nemlendirdiği söylenmiş, bu bir bakıma doğru bir bakıma da yanlış diyebilirim. Ben her gün banyodan sonra bacaklarıma kullandım. Benim bacaklarım oldukça kurudur. İlk kullanmaya başladığım zaman eğer bir ya da bir kaç gün atlamışsam ürünün nem verme etkisi uzun vadeli olmuyordu ama hiç kaçırmadan uzunca bir süre kremi kullandıktan sonra arada bir kaç gün atlasam bile bacaklarım o pul pul kuru görüntüsüne bürünmemeye ve nemli kalmaya başladı.

elancylbody
Elancyl Body Lotion..

Yapısı oldukça akışkan, az miktarı yeterli oluyor. Ben kendi bacağımın kuruluğunu almak için biraz fazla uyguladım her seferinde ve bacaklarımın kuruluğunu baya azalttım. Dediğim gibi kokusu da şahane ve ferahlık veren koku losyonu ile de desteklendiğinde kalıcılığından memnun kaldım.

Elancyl ürünlerini ferah ve taze kokuları ile bu yaz bol bol kullanıyor olacağım.
Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 563 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: