Elde Var Üçün Biri Kitap Yorumu

elde-var-ucun-biri

Merhaba

Öncelikle herkesin bayramı şimdiden kutlu olsun.

Bugün sizlere benim tabirimle kafa dağıtma ama edebiyat dünyasında ‘diz üstü edebiyatı ‘ olarak adlandırılan gruba ait çok eğlenceli bir kitaptan bahsedeceğim.

Kitap Nemesis kitapevi tarafından basılmış. Benim elimdeki 1. baskı Mart 2014 basım tarihli.

Kitabı özellikle instagramda bayağı ünlü olan bayan takıntı yazmış. Ben daha önce blogunu takip ediyordum ve okurken çok eğlendiğim isimlerdendi. Kitabı çıktığını duyduğumda da hemen internet üzerinden 15 Tl ye satın aldım ve bir solukta okudum. Kitapta hayallerinin aşkını bulmaya çalışan her defasında bulduğunu sanan bir bayanın okul aşk ve aile üçgeninde yaşadığı komik olayları anlatıyor. Kitapta ağır bir dil kullanılmadığı için çok eğlenceli ve hızlı akıyor. Her sayfayı okurken açıkcası sonra ne olacak diyerek okuduğum için 254 sayfayı bir günde okudum ki bazı kitaplarda yapılan sıkıcı tasvirler olmadığı içinde çok severek okudum.

Elde Var Üçün Biri Kitap
Elde Var Üçün Biri Kitap Yorumu

Bayan takıntı normal hayatında hepimizin yaşadığı ya da yaşayabileceği şeyleri kendi lisanıyla anlatmış. Yazarken o ,bu ne der diye düşünmediği için ortaya çok doğal bir kitap çıkmış. Kitabın arkasında da zaten yaşadıklarını yazdığını söylediği için kitabı okurken canlandırma yapmak çok kolay oluyor. Zaten kitapta her karakterin bir lakabı olduğu için bazı kitaplarda okurken yaşanılan kopukluklar olmuyor. Bazı kısımları okurken bu kadar da olmaz dediğim çok şey oldu hatta bazı kısımları okurken aa benim başıma gelenlere benziyor da dedim 🙂 ve ben kitabı sevdim sizlere de tavsiye ederim.

 

Toplam Ziyaret: 2932 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

One thought on “Elde Var Üçün Biri Kitap Yorumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir