Elidor 7/24 Co Creations Serisi Belirgin Bukleler Kremi

Elidor 7/24 Co Creations Serisi Belirgin Bukleler Kremi

Bence biz kadınların en gizli silahı saçlarımız. Saçlarımızla değişik şekiller yaratıp güzelliğimize güzellik kattığımız kanısındayım.

Saçlarımıza çok işlem yapabiliyor zaman zaman da yanlış ürünler tercih edebiliyoruz.

Ben son bir kaç yıldır saç şekillendirmemi Elidor’un 7/24 Co Creations serisinden belirgin Bukleleri kullanarak aştım.

Kıvırcık ile dalgalı saç arasına sıkışmış bir saç yapım var. Genelde de boyalı olduğu için çok çabuk yıpranıyor ve bazen saçım şekil almıyor. Haftada bir saçıma bakım yaparak ve iki günde de bir saç şekillendirici kullanarak istediğim buklelere sahip olabiliyorum.

Saçlarımı açık kullanmayı daha çok sevdiğimden, kuru olduğunda aşırı kabarmaması için Elidor’un durulanmayan belirgin bukleler saç kremini hafif elimi ıslatarak saçlarıma yediriyorum ve şekillendiriyorum.

Ben saç şekillendirme için üretilen her bir ürünü denedim. Saç jolesi, saç köpüğü, saç spreyi, briantin…

Sonunda tam istediğim şekli verebilecek bu ürünü buldum ve sevdim.

Saçlarımda jolenin verdiği ağırlık ve saç köpüğünün yarattığı ıslaklık olmadan istediğim şekilde buklelerim oluyor ve gün boyu yağlanma olmadan kalabiliyor.

Tabiki kullanım şeklinide göz ardı etmemek kaydıyla.

Ben sabahları yüzümü yıkadıktam sonra hafif saçlarımı ıslatarak şekillendirmeye çalışıyor ve iki günde bir her sabah yüzümü yıkarken saç diplerime sürmeden elimle dağıtarak uyguluyorum.

Benim saçım orta boy şeklinde ve kullandığım ürün miktarı yarım çeviz büyüklüğü kadar. Ürünü avuç içimde dağıtarak tüm saçıma yedirdiğimde yeterli miktara ulaşmış oluyorum.

Elidor Belirgin Bukleler
Elidor Belirgin Bukleler

7/24 Belirgin Bukleler saç kremi durulanmayan ve 300 ml’lik bir ürün. Ortalama iki günde bir kullanıldığını varsayarsak iki ay süre kullanabilirsiniz.

Uzun zamandır kullandığım saç kremi kozmetik mağazalarında bulamamaya başladım ve sorduğumda üretimin artık yapılamayacağını öğrendim.

Geçenlerde eve giderken uğradığım küçük bir kozmetikçide saç kremini bulduğumda çok sevindim ve hemen satın aldım.

Öğrendim ki ürünün uzun süredir piyasada olmamamasının sebebi amblajının yenilenmesiymiş.

Aranızda kullananlar varsa yorumlarınızı merak ediyor olacağım.

Haftaya yeniden görüşmek üzere.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 3.9]

Toplam Ziyaret: 1619 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com