Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan

Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan

Herkese merhaba,

Bugün sizlere Elidor markasına ait canlandırıcı kuru şampuandan bahsetmek istiyorum..

200ml ambalajda,bir çok internet sitesinde ve kozmetik mağazasında 20 Tl civarında bulabilmek mümkün. Bendeki versiyonu, boyalı saçlar için olan. Yani anlamı, saçın sık yıkanarak boyasının akmasına engel olmak, her kullanımda yeni yıkanmış gibi görünen saçlara sahip olmak..

Elidor  Kuru Şampuan
Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan

Peki Kullanımı nasıl ve sen nasıl buldun derseniz?

Uzun süredir ara ara deniyorum. Beklentilerimi karşıladı diyebilirim.. Kokusu çok güzel öncelikle. Saç diplerime uyguluyorum, masaj yapıp tarıyorum sonrasında. Gerçekten hacimli ve sağlıklı gözüküyor saçlar. Saç tipim normalde kuru, ancak çok fazla saç spreyi kullanmamdan ötürü zaman zaman yağlanmalar olabiliyor. Saçlarımı yıkadıktan sonra şekil vermek uzun zamanımı aldığından kısıtlı zamanlarda bu ürün gerçekten kurtarıcı niteliğinde oldu benim için..

Diğer versiyonlarını da denemek istiyorum.. Zaman yönetimi açısından faydalı bir ürün..

Şimdilik hoşçakalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1457 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/