Elidor Nemlendirici Şekillendirici

Herkese merhaba, deniz suyu ile yıpranmış saçlarınız için bir tavsiyeniz var mıdır? Eğer neler yapılmalı diye düşünüyorsanız Elidor Nemlendirici Şekillendirici  gelin beraber inceleyelim

En güzel makyajımız canlı gözüken saçlarımızdır. Yıpranmış, kuru ve mat saçlar bir kadını asla tatmin etmez. Bu yüzden Elidor’un bu ürünü tam aradığımız bir saç şekillendiri. Uzun bir süredir alanında en çok tercih edilen markalardan biri olan Elidor zaten bir süredir bu tarz saç ürünlerini  piyasaya sürüyordu. Duştan sonra yapacağınız ufak dokunuşlarla gününüzü güzel hissederek geçirmeniz çok mümkün.

Elidor Nemlendirici Şekillendirici

Nemli saçınıza uygulayacağınız fındık tanesi kadar krem saçınıza vermesi gereken nemi saça verip saçınızın daha canlı ve bakımlı durmanızı sağlayacaktır. Her saç tipine uygun olarak bulunan bir ürününü ben kıvırcık saçlılara özel olanını kullanıyorum. Gün içerisinde çok çabuk sönen dalgalarım bu şekilde daha hacimli duruyor. Ve saçınızdan her rüzgar estiğinde yayılan o bahar kokusu bu ürünü almanız için bir diğer özellik.  Ginseng özü içeriyor oluşu da bir diğer artısı. Hem bakımlı hem de her an dışarı çıkmaya hazır bir saç istiyorsanız bu ürünü almanızı tavsiye ederim. 300 ml’lik ürün on- on beş fiyat aralığında. Yorumlarınızı bekliyorum, iyi haftalar.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1053 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/