Elite Lipstick 205 ve Elite Lipstick 209 Rujlar

Merhabalar;

Bloggerlar Paylaşıyor ailesinin bir üyesi olarak öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye gerçekten teşekkür ederim. Her geçen gün güzel tepkiler alarak başarılı bir şekilde ilerlediğimizi düşünüyorum. Çünkü aldığımız tepkiler bizlerin çok hoşuna gidiyor. 26 Mart cumartesi günü Bloggerlar Paylaşıyor Tarafsız Satın Alma Rehberi olan sitemizin 1. yaşını kutladık. Merak etmeyin ayrıntıları sizlerle hem kendi blogumuzda hemde burada paylaşıyor olacağız 🙂

Gelelim bu haftaki yorumlamaya layık görülen ürünlerimize ;

Elite Lipstick 205 - 209
Elite Lipstick

Birinci ürünüm Elite Lipstick 205 numaralı rujum. Henüz bu renkleri yeni kullanmaya başladım. Fotoğraflarımdan da dikkatinizi çekeceği gibi henüz yeni. Fakat daha önce aynı serisinin farklı renklerini kullandım. Gayet memnun bir şekilde bitmesin diye de gözlerinin içine baktım.

Elite Lipstick 205
Elite Lipstick 205

Elite Lipstick 205 numara koyu gül kurusu renginde. Her iki rujunda sürümü gerçekten güzel. Yumuşak bir dokuya sahip. Özellikle gri ve yeşil makyajda çok hoş dudak rengini alıyor. Rujun tonuna uygun dudak kalemi ile de dudaklarınızı daha belirgin hale getirebilirsiniz. Ne çok koyu ne çok açık tonda olan bu ruju uzun süre rujlarınızın arasında görmek isteyeceğinizden eminim.

İkinci ürünüm yine aynı seriden Elite Lipstick 209 numara. Kırmızı severler için tatlı bir narçiçeği rengi var. Kırmızı tonlarını her bayan zaten oldukça fazla beğenir. Bu renkte onlardan biri olabilir.

Elite Lipstick 209
Elite Lipstick 209

Her iki rujunda kalıcılığı tamamen size bağlı 🙂 Normal yapıda ruj olduklarından günlük hayatta kullandığınız rujlardan farkı yok. ama size kendi yaptığım hileyi denemenizi tavsiye ederim 🙂

Ben genel olarak bu tarz klasik rujlarda önce pudra ile dudaklarımı pudralayıp daha sonra ruja uygun dudak kalemiyle dudaklarıma çerçeve yapıyorum. Ardından bolca ruj uygulayıp fazlalığını peçete ile dudaklarımın arasına alıp rujun fazla olan kısımlarını alıyorum. Bu sayede hem daha kalıcı oluyor hem de daha doğal bir görüntü oluyor.

Elite markası ile ilgili düşüncelerim tamamen olumlu. Diğer ürünlerini de denediğimden marka hakkında olumsuz bir şey diyemiyorum. Diğer ürün gruplarında da başarılı diyebilirim. Tabiki bu sadece kendi denediğim ve bildiğim ürünleriyle alakalı. Belki sizlerin hoşuna gitmeyen yanları vardır.

Bu hafta sizlerden bir de bir şey rica edeceğim. Bloggerlar Paylaşıyor platformunda deneyip yorumlamamı istedikleriniz varsa benimle paylaşırsanız memnun olurum.

Sevgiyle kalın ve Gülümsemeyi unutmayın  🙂

Toplam Ziyaret: 1164 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir