Elizabeth Arden Intensive Lip Repair Balm

Merhaba arkadaşlar, yaz kış dudak çatlama sorunu yaşayan pek çok kişi olduğumuzu biliyorumz. Kalabalığız yani. Piyasa da bunun farkında. İşe yarayan, yaramayan, uçuk fiyatlı, sudan ucuz lip balmlar ile piyasa doldu taştı. Kimini çok övüldüğü için satın alırken kimini tatlı ambalajı için alır olduk. Ben de bir yurtdışı seyahatimden dönerken duty free de çok övülen Elizabeth Arden Intensive Lip Repair Balmı görünce şans vermek istedim.

Ben aldığım zaman ülkemizde 120 Lira civarında satılıyordu. Ben duty freeden aldığım için bana 80 lira civarına denk gelmişti o zamanın kuruyla. Tabi ki yine de bir dudak kremi için uçuk bir fiyat. Ancak o dönem 2 günlük seyahatimde dudaklarım öyle kötü olmuştu ki konuşamaz hale gelmiştim. Dudaklarımı oynatınca bile kanıyordu. Zaten aşırı merak ettiğim bu Elizabeth Arden Intensive Lip Repair Balmı da görünce dayanamadım ve alıverdim.

Elizabeth Arden Intensive Lip Repair Balm
Elizabeth Arden Intensive Lip Repair Balm

Elizabeth Arden Intensive Lip Repair Balm oldukça yoğun bir yapıya sahip. Ve kokusu iğrenç. Ancak aldığım gibi dayanamadım ve hemen sürüverdim. Zaten çok ihtiyacım vardı. Sürer sürmez ‘Oh be dünya varmış.’ dedğimi hatırlıyorum. O an bana ilaç gibi geldi. Hala da geceleri yatarken sürüyorum ama çok fena bir durumunuz yoksa, o uçuk fiyatı vermeye değecek bir ürün değil. Normal kurulukta dudaklar için piyasaki pek çok üründen farksız olabilir. Tedavi eden yapısı ile kısa sürede dudaklarımı toplamıştı ama bitince yenisini alacağımı sanmıyorum. Çünkü cidden çok pahalı.

Toplam Ziyaret: 1156 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir