Elma Sirkesi ve Faydaları

Herkese mutlu haftalar

Makyaj yapmak başka bir şeydir, bakımlı olmak ise bambaşka. Bu yüzden etrafımızda hiç makyaj yapmadığı halde cildi ışıl ışıl parlayan kadınlar gördüğümüz de şaşırmıyoruz. Her cilt tipine özel kremler , losyonlar , tonikler üretilmeye başlandı ama bunların ne kadarı kimyasal ne kadarı doğal soruları kafamızda dolanıyor. Bende herkes gibi en güvendiğim bir tanesini alıp kullanıyorum ama yeni keşfettiğim bir “doğal vitamin” hepsinden iyi.
“Elma Sirkesi”

Cildimiz için bu karışımın neredeyse kokusu yok
Cildimiz için bu karışımın neredeyse kokusu yok
Elma Sirkesi
Elma Sirkesi ve Faydaları

Ben başta sadece yağ yakımını güçlendirip hızlı kilo verdirdiği için her gece 1 yemek kaşığı elma sirkesi koyduğum 1 bardak suyu içiyordum . Sonra biraz araştırınca saç diplerimizden, gözeneklerimize kadar her şeye iyi geldiğini fark ettim . Duştan çıktıktan sonra 1 tatlı kaşığı sirkeyi 2 tatlı kaşığı su ile karıştırıp pamuk yardımıyla cildime uyguladım . O gece nemlendirici sürmeden uyudum ve sabah cildim de kuruluktan eser yoktu. Yer yer sivilceniz varsa biraz yakabiliyor ama bende bir sorun yaratmadı.
Saç için boş şampuan kutusuna bir yemek kaşığı sirke ve bir bardağa yakın su koyup saçınızı onunla durulayınca saçınıza hacim katıyor . Saçta kokusu kalmadı zaten çok az bir miktar uyguluyoruz o yüzden merak etmeyin.
Doğal bakımlar uygulamak hem daha güvenilir hem daha kolay
Iyi haftalarr

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1202 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/