Elmas Koçan’dan Merhaba

Kocaman Bir Merhaba

Yazmak benim hep istediğim bir şeydi. Küçük karalamalarım hala kitaplarımın arasında durur. Başlanmış ve yarım kalmış bir romanın bile var kendimce. Ama nereye koyduğumu bulamıyorum:(((  Bulduğumda hemen tamamlamak için uğraşacağım.

Yazmak ve bir blog açmak istediğimi arkadaşımla paylaştığımda onun vermiş olduğu gazla diyelim geçen sene kendi blogumu kurdum. http://elmasgln.blogspot.com.tr/ Yaşadıklarım ve hissettiklerimle ilgili bir şeyler karalıyorum kendimce. Şu ana kadar hiçbir kötü eleştiri almamam beni gerçekten mutlu ediyor ve doğru yolda ilerlediğimi düşündürüyor.

Paylaşmayı çok sevdiğimden yaşanmışlıkları anlatmak, insanları sıkmadan bazı mesajlar vermek hoş benim için. Bilgi evrensel olmalı.

Şimdide artık bu platformda sizlerle olmaya çalışacağım.

http://www.bloggerlarpaylasiyor.com/ sitesinde bir blogger olarak yer almak benim için heyecan verici. Çok hevesli ve heyecan içerisindeyim.

Güzel bir amaç için kurulan bu sitede sizlerle buluşacağız.

Okuyucularımız doğru yönlendiren bir site olmak hedefimiz. Dürüstlüğümüz ön planda olacaktır emin olabilirsiniz.

Paylaşımlarımızın size iyi yarayacağını ve örnek olacağını düşünmekteyiz.

Eksi ve artı yönleri anlatılan tarafsız satınla alma rehberi olacağımızı düşünüyoruz sizin desteğinizi alarak.

Sürekli birarada olmak dileğiyle.

Sevgiler,

Elmas GELİNCİK

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 979 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirElmas Koçan

Yazar Hakkında

(94 yazısı var )

Ve Ben…
Kendime bazen şöyle diyorum: Güzeller güzeli iki çocuk annesi, öğrenci, ev hanımı ayrıca yetkili otomotiv servisinde çalışan arabaları çok seven bir müşteri danışmanı.
Bu kadar uğraşın arasında, kitap okumak vazgeçemediğim bir tutkum. Oğlum Berke ile yaptığım etkinliklerden aldığım zevk paha biçilemez düzeyde. Kızım Damla ile türk kahvesi eşliğinde yaptığımız sohbetlerin tadı hiçbir yerde yok. Takip ettiğimiz dizlerin yorumunu yapmak, tartışmak ayrı bir eğlence.
Tipik bir aslan burcuyum. Başarısızlığa ve bilgilerini kendine saklayanlara tahammülüm yok. Yemeyi ve ayrıca yapmayı çok sevenlerdenim. Dünyaya yeniden gelsem kendi yaptığım yemekleri sunacak küçük bir göl manzaralı lokanta sahibi olmak isterdim. Karadenizli olduğumdan denizi olmayan bir şehirde yaşayamam. Yeşili, çiçekleri ve hayvanları çok severim. Köpeğimiz Lucky kaybolduğundan beri bir daha evde hayvan beslemedim.
Birçok kadın gibi alışveriş yapmaktan, yeni yerler ve yeni tatlar edinmekten, bulunduğum her ortamda yeni yüzler tanımaktan mutluluk duyarım.
Çikolatasız yaşayamam.
Fotoğraf çekmek bir tutku benim için. Paylaşımdan korkmam. Benim gördüğüm güzellikleri başkaları da görsün isterim. Sürekli bir şeyleri fotoğraflarım.
Her kötülükten veya olumsuzluktan bir ders çıkarılması gerektiğine inanırım. İyilik her zaman kazanır derim. Kazınır da.
İyilikten vazgeçme…
Temizlik gibisi yok. İyi ki de bulaşık ve çamaşır makinesi icat edilmiş. Yoksa ne yapardık:)))
Eski olan her şey ilgimi çeker. Eski zamana yapılmış filmleri seyretmeye bayılırım.
Tabak çanak almaya, bakmaya doyamadığım bir şey. Deterjan kokusu gibi yoktur.
En büyük aç gözlülüğüm sürekli kitap almak.
Hayatımdaki en önemli varlıklarım ilk önce biri sağ, biri sol gözüm olan çocuklarım. Ailem onlardan sonra geliyor. Hayatta her şeyin bir sıralaması varmış. Bu durumu anne olduktan sonra anladım. Anne olmak Allah’ın kadınlara bahşettiği en güzel şey olduğunu düşünüyorum. Canım annemi anne olduktan sonra daha fazla düşünüyorum.
Zaten duygusalım, her şeye ağlarım ama anne olduktan sonra daha da hassaslaştım. En sevmediğim özelliğim kafamın içinde sürekli konuşmak ve duygularımı o an saklayamamak.
Ben buyum işte. Adım Elmas. Bazılarında göre elmas gibi parlayan…

Web sitesi: http://www.elmaspiriltilari.com