Emily Dudak Kalemi 203

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle son zamanların favorisi bir marka olan Emily‘nin 203 numaralı dudak kalemi hakkında konuşmak istedim. Kendisi hakkında pek çok yerde Mac Stone isimli meşhur ruja muadil olduğunu duydum. Meraktan satın almak istedim ve her yerde aradım. Bulduğumda nasıl mutlu olduğumu anlatamam. Ayrıca Emily kalemleri çok uygun bir fiyata Golden Rose sitesinden satın almak mümkün.

Emily kalemler kalemtraşla açılan klasik kalemlerden. Asansörlü kalemleri daha çok sevdiğimi söyleyebilirim. Ben dudak kalemlerini sadece dudağımı çerçevelemek için kullanmıyorum. Komple dudağıma sürüp ruj niyetine kullanıyorum. Fiyatları uygun olduğu için bulduğum tüm renkleri aldım.

Emily Dudak Kalemi
Emily Dudak Kalemi

Her dudak kalemi gibi elbette kurutuyor. O nedenle altına dudak nemlendirici sürmenizi tavsiye ederim. Ancak dudak kremini çok fazla sürerseniz üzerine dudak kalemi sürünce çok opak bir renk olmuyor. Rengini az veriyor. Normal dudak üzerine sürünce rengini harika veriyor ve yapı olarak ne çok sert ne çok yumuşak. Ancak tekrar hatırlatayım her dudak kalemi gibi kurutuyor. Rengini dudaklarımda göstermeye çalıştım ama Mac Stone ile duruşunun alakası yok diyebilirim. Harika bir kahve tonu olduğunu söylememe gerek var mı?

Haftaya görüşmek üzere…

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 2.8]

Toplam Ziyaret: 3790 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com