Emily Dudak Kalemi 203

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle son zamanların favorisi bir marka olan Emily‘nin 203 numaralı dudak kalemi hakkında konuşmak istedim. Kendisi hakkında pek çok yerde Mac Stone isimli meşhur ruja muadil olduğunu duydum. Meraktan satın almak istedim ve her yerde aradım. Bulduğumda nasıl mutlu olduğumu anlatamam. Ayrıca Emily kalemleri çok uygun bir fiyata Golden Rose sitesinden satın almak mümkün.

Emily kalemler kalemtraşla açılan klasik kalemlerden. Asansörlü kalemleri daha çok sevdiğimi söyleyebilirim. Ben dudak kalemlerini sadece dudağımı çerçevelemek için kullanmıyorum. Komple dudağıma sürüp ruj niyetine kullanıyorum. Fiyatları uygun olduğu için bulduğum tüm renkleri aldım.

Emily Dudak Kalemi
Emily Dudak Kalemi

Her dudak kalemi gibi elbette kurutuyor. O nedenle altına dudak nemlendirici sürmenizi tavsiye ederim. Ancak dudak kremini çok fazla sürerseniz üzerine dudak kalemi sürünce çok opak bir renk olmuyor. Rengini az veriyor. Normal dudak üzerine sürünce rengini harika veriyor ve yapı olarak ne çok sert ne çok yumuşak. Ancak tekrar hatırlatayım her dudak kalemi gibi kurutuyor. Rengini dudaklarımda göstermeye çalıştım ama Mac Stone ile duruşunun alakası yok diyebilirim. Harika bir kahve tonu olduğunu söylememe gerek var mı?

Haftaya görüşmek üzere…

Toplam Ziyaret: 3964 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 2.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir