En İyi Göz Makyaj Temizleyicisi H2O+ Dual -Action

H2O+ DUAL-ACTION EYE MAKE UP REMOVER

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün iddialı bir başlık ile karşınızdayım. Zannediyorum ki göz makyajı yapmayı seven her kadının, iyi bir göz makyajı temizleyici arayışı vardır. Hele de benim gibi iddialı göz makyajları denemeyi seviyor iseniz, hatta bir de üzerine suya dayanıklı maskara tercih ediyor iseniz tatmin edici ürün bulmak çor zorlaşır.

Elbette herkesin kendine göre en iyi göz makyaj temizleyicisi değişir. Ve ben bugün sizinle benim için en iyi olanı paylaşacağım. Belki zamanla bu fikrim değişir. Ancak uzun süredir benim favorim budur.

H20+ DUAL-ACTION EYE MAKE UP REMOVER
H2O+ DUAL-ACTION EYE MAKE UP REMOVER

Evvela size bir göz makyaj temizleyiciden neler beklediğimi anlatayım. Aşırı inatçı ve düz kirpiklerimi suya dayanıklı maskaralar dışında her maskara düşürüyor. O nedenle suya dayanıklı ve çok çok zor çıkan maskaralar kullanıyorum. Herkesin zor çıktığına dair şikayet ettiği Benefit They are Real maskara bile benim listemde kolay çıkanlar arasında yer alıyor. O nedenle çift fazlı yani yağ içerikli temizleyicilere yöneldim. Onlar çok daha iyi çıkarıyor diye düşünüyorum. İşte sıkıntı burada başlıyor. Çift fazlı temizleyiciler, göz çevresinde çok fazla yağlı his bırakabiliyor ve hatta zamanla göz çevresinde yağ bezesi oluşumuna bile sebep olabiliyor. Tercih ettiğim pek çok çift fazlı üründe beni bu yağlı his ve yağ bezesi oluşumu rahatsız etti. Üstüne bir de kopan, dökülen kirpikler varsa artık o temizleyici korkulu rüyam haline geliyor.

H20+ DUAL-ACTION EYE MAKE UP REMOVER
H2O+ DUAL-ACTION EYE MAKE UP REMOVER

 

H2O+ Göz Makyaj Temizleyici ile bir online alışverişimde verilen tester ile tanıştım. Öyle sevdim ki üç tane birden aldım. Ve az bir miktar bile makyajı çıkarmaya yettiği için bir şişesi bana uzun süre yetiyor. Sanırım en az 2 ay kullanmışımdır bir şişeyi. Fiyatı 50 lira olmasına ve piyasada ki pek çok temizleyiciden pahalı olmasına rağmen bu fiyata değer diye düşünüyorum.

H20+ DUAL-ACTION EYE MAKE UP REMOVER
H2O+ DUAL-ACTION EYE MAKE UP REMOVER

H2O+ Göz Makyaj Temizleyici, hemen her isteğimi karşılıyor. Çift fazlı yapısına rağmen göz çevremi yağa bulamıyor ve göz çevremde yağ bezesi oluşturmuyor. Olanları da beslemiyor. Az bir ürün ile makyajımı tek hamlede çıkarmak mümkün. Kirpiklerimi dökmüyor ve uzun süre yetiyor.

Peki sizin favori göz makyaj temizleyiciniz neler?

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2368 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com