English Home Çubuklu Oda Kokusu

englishhome_oda_kokusu

 

English Home mağazasına fırsat buldukça bakarım. Bazı şeyleri gerçekten çok orjinal ben de o orjinallikleri keşfederken etraftaki koku beni cezbetti. Bir baktım çubuklu oda kokularının önünde bakınıyorum. Koku tanıdık gelince hemen elime aldım, inceledim bu beni benden alan koku meğerse Jasmine (yasemin) kokusuymuş. Ben yasemin çiçeğini çok severim, özellikle de kokusunu, o yüzden hemen tanıdık gelmiş burnuma.

Bu çubuklu oda kokusunun birkaç çeşidi daha var. Kapalı alanların hoş ve güzel kokmasını sağlıyor. 100 cc ‘lik şişede satılıyor. Yanında da 5 adet tahta çubuğu var.

image

Şişenin kapağını açıp çubukları içine yerleştiriyorsunuz ve neresinin hoş kokmasını istiyorsanız orada kullanıyorsunuz. Ben banyoda ya da oturma odasında kullanıyorum. Bulunduğu yere girdiğinizde ferahlığını gerçekten hissediyorsunuz. Çubuklarını arada bir ters çevirip kullanmayı unutmayın ki böylece kokusu daha iyi yayılsın.

Hamilelerin ve solunum yolu rahatsızlıkları olan kişilerin bu tür ürünleri soluması sakıncalı aman dikkat edin.

Fiyatı 19,90 tl, tüm English Home mağazalarında bulabilirsiniz.

 

image

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 14 Ortalama: 2.4]

Toplam Ziyaret: 11492 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/