English Home İpli El Rondosu

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlerle kozmetik dışında bir ürün paylaşmak istedim. Malum zaman akıp gidiyor ve biz saniyelerle yarışıyoruz. Hayatın koşturmasında bir şeyleri çabuklaştırıp kendimize vakit ayırmak en güzel şey tabi yapabilirsek… Özellikle bayanların zamanının bir kısmını mutfakta yemek yaparak geçirdiğini de düşünürsek mutfaktaki pratik uygulamalar bize extra zaman kazandıracaktır. Yemek yaparken bu extra zamanı yaratacak English Home İpli El Rondosunu sizlerle paylaşmak istedim.

English Home da bakınırken aslında uzun zamandır aklımda olan ama bir süredir denk gelmediğim  İpli El Rondosunu görünce hemen aldım. Ürün 3 parçadan oluşuyor. Haznesi, çıkabilen bıçak kısmı ve bir de döndürmeyi sağlayan kapak bölümü.

Soğan, sarımsak ve bir sürü yiyecek malzemesini doğrayan kendi küçük işlevi büyük manuel el rondosu gerçekten işi kolaylaştırıyor. Ben özellikle soğan için aldım. Köftenin içine koyacak kadar minik yapmak isterseniz bayağı bir uğraşmanız gerekse de yemek ve salata için soğanı ideal boyutta küçültüyor diyebilirim.

English Home İpli El Rondosu

English Home İpli El Rondosu  Türk Malı. English Home da pembesi benim aldığım renk yani bir de mavisi vardı. Ben işinizi bayağı kolaylaştıracak diye düşünüyorum. Ara ara bu ürün geliyormuş bilginize. Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım.

Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 335 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/